Ile na mieszkanie pożyczy rodzina? Dwa banki dadzą pół miliona złotych

| Aktualizacja:

Wyższe marże i niższa zdolność kredytowa to dwie ważne zmiany, z jakimi muszą się liczyć nabywcy mieszkań w bieżącym roku – wynika z danych zebranych przez Lion’s Bank.

wróć do artykułu
  • ~karolina
    (2016-02-19 17:31)
    Zwykle kredyt to jedyna szansa na własne mieszkanie i lepsze to niż czekanie na cud i wynajmowanie mieszkanie które nigdy nie będzie nasze, lepiej kupić niedrogie ale własne, jak te na osiedlu Zielona Dolina, gdzie czynsze również będą niskie.
  • ~argh
    (2016-02-17 12:48)
    Dziwne, że jakoś nie drę ryja, bo mi faktycznie od pyska i z moich podatków rząd zabiera 500 na każde (drugie) dziecko w PL! A to jest w najprawdziwszej postaci finansowa "pomoc" i rozdawnictwo kasy, czego nie ma w przypadku "frankowiczów"! Frankowicze chcą tylko PRZESTRZEGANIA PRAWA PRZEZ BANKI!! I respektowania tego prawa, które do tej pory olewają, bo myślą, że są ponad nim! Podsumowując: nikt nie pyszczy o wyciąganie naszych pieniędzy na dzieciorobów, ale na "pomoc" prawną i ustawową, by banksterzy zaczęli działać zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem - to już trolle i banksterzy oraz sprzedajni "dziennikarze" drą pyski i klawiatury!!!

Może zainteresować Cię też: