Dotknięcie Ewy Minge za kilkaset tysięcy. I nie tylko jej!

| Aktualizacja:

Do tworzenia nowych linii zapraszane są takie gwiazdy designu jak Maciej Zień, Tomek Rygalik, Ewa Minge czy Piotr Kuchciński. Za autorskie projekty firmy płacą po kilkaset tysięcy złotych, lecz inwestycja szybko się zwraca, bo funkcjonalne i piękne przedmioty codziennego użytku można sprzedać za wyższą cenę. Zwłaszcza, jeśli są sygnowane znanym nazwiskiem.

wróć do artykułu
  • ~ali
    (2012-06-24 09:37)
    Dołączyła do stada plastikowych lalekbarbi.
  • ~ervin
    (2012-06-22 00:06)
    Wyglada jakby ja stado goryli cala noc dymalo.
  • ~michał
    (2012-05-24 17:12)
    piękna i bardzo utalentowana kobieta:)
  • ~lena
    (2012-04-25 21:47)
    pytam drogi dzienniku ,jak długo jeszcze będziemy oglądać tą paskudną kukłe?? bo wisi już od października 2011 roku.
  • ~viva
    (2012-02-21 19:14)
    boże ten suchotnik szkarada w inernecie wisi od paździrnika to skandal dzienniku.
  • ~archeopteryx
    (2012-01-03 12:49)
    Jad kiełbasiany wstrzyknięty w mięśnie powoduje częściowy ich paraliż. Dzięki temu wygładzają się zmarszczki. Warunkiem działania kuracji botoxowej jest jednak wcześniejsze wygładzenie zmarszczek na korze mózgowej, bo nikt normalny nie będzie sobie wstrzykiwał toksyny w twarz po to, żeby wyglądać jak gładki trup. Ilustracja na załączonym obrazku.
  • ~gabi
    (2011-12-27 18:22)
    to powinni zniknąć z internetu ,to woskowa ,silikonowa postać ,to straszne co można ze sobą zrobić za włansą kase,ta baba jest chora psychicznie,a dzieci czyli synowie powonni ją leczyć w zakładzie dla psychoicznie chorych.ONA umrze za dwa tzry lata,to jest warak nowleczony skórą ale nie ludzką.
  • ~majka
    (2011-12-18 20:51)
    a co tą minge tak wygięło powinna iść do ortopedy,lepiej wyglądają lalki chińskie w sexshopie.Kto ja tak spaskudził ,tego lekarz trzeba zamknąć.
  • ~DinX
    (2011-12-13 18:54)
    Jeśli NOWOCZESNY DESIGN ma styl reklamy batonika DANUSIA z udziałem tego stwora (polecam - będziecie jak w transie), to światowy sukces murowany!
  • ~PIS
    (2011-12-10 19:30)
    dzienniku błagam zdejm ta kukłe z internetu,przecież na nią nie można się patrzeć,to cud ,ze jeszcze chodzi na własnych girach ,opuchnięta morda z picia ,ćpania akbo botoksu,stoi jak manekim PRL boże ti kara że znowu trafiem na to dno.
  • ~maja
    (2011-11-04 17:39)
    widziałem ładniejszą w sexshopie na ta to stach patrzeć ,bardzo chora opuchnięta na gębie i to proąciucha
  • ~oleg