Pękate kształty naczyń kontrastują z prostą linią talerzy. Można wybrać serwis biały, bez żadnych zdobień, lub z dodatkiem roślinnych ornamentów w mocnej, amarantowej kolorystyce. Do wyboru mamy serwisy obiadowy, herbaciany oraz kawowy.

Reklama

Minipralka do miniwnętrz

Marka Candy zaprezentowała najnowszą wersję znanej już polskim użytkownikom minipralki Candy o nazwie Aquamatic. Wymiary modelu AQUA 1100 DFS to jedynie 69,5 x 51 x 44 cm, a jego pojemność wynosi aż 28 litrów, dzięki czemu jednorazowo można załadować 3,5 kg prania. Urządzenie zmieści się pod umywalką, w szafce, pod schodami.

Zosia wśród wieszaków

Kiedy w mieszkaniu liczy się każdy centymetr, idealnym rozwiązaniem może być wieszak Zosia marki Kuchinox, który daje łatwy dostęp do odzieży i zajmuje minimalną powierzchnię. Sprawdzi się on również w przedpokoju lub w małej garderobie. Solidnie mocowana belka na wieszaki będzie odpowiednia zarówno do podwieszania koszul czy sukienek, jak i zimowych kurtek, a dolne półki nadadzą się na drobne dodatki: rękawiczki, apaszki czy szaliki.