Od lipca domy bez pozwolenia na budowę

| Aktualizacja:

Pozwolenia na budowę domów jednorodzinnych odchodzą do lamusa. Pierwszego lipca wejdzie w życie nowelizacja prawa budowlanego. Najważniejszą nowością jest rezygnacja z pozwoleń na budowę dla domów jednorodzinnych.

wróć do artykułu
  • ~Robert
    (2015-07-05 16:44)
    Jeśli będzie łatwiej dla budujących to dobrze, swoją drogą jak na razie myślę o mieszkaniu, już w getinie mamy kredyt załatwiony i tylko czekać na wykończenie. Może w przyszłości będzie dom lecz to dłuższa perspektywa czasu.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-30 07:34)
    PIS przyglupy juz pluja !
    To oznacza ze zmiana przepisow jest DOBRA !
  • ~kielnia
    (2015-06-29 06:34)
    re: ~K.2015-06-28 12:33
    To ty nie ogarniasz biedaku. Dotychczas w projektach roiło się od błędów merytorycznych i niezgodności z przepisami techniczno-budowlanymi. Jednak urząd musiał wydać zgodę lub odmowę i ktoś musiał się pod tym podpisać. Teraz będzie wystarczył tzw. milczący akcept i... "niech się mury pną do góry" - według własnego widzimisię. Sądy będą miały co robić.
  • ~Zoroo
    (2015-06-28 16:31)
    teraz gajowy z kopara benda zaplodniac ivitro...z pulikotm,lowsiaskem,bufetowa,kwasowa,michnikem,urbanm i reszta bandy z po sld i kretynuf psl...
  • ~...
    (2015-06-28 16:30)
    areczek goń się frajerze!
  • ~jasio
    (2015-06-28 14:12)
    Przecież to nic nie zmienia tylko inaczej się nazywa i jest rozciągnięte w czasie.
    Nie trzeba się cieszyć.
    Wiadomo,że jeżeli ktoś wcześniej ustalił że tam można postawić dom (plan zagospodarowania przestrzennego) to można stawiać a inne dokument trzeba załatwiać.
  • ~ala
    (2015-06-28 14:08)
    tylko idiota możne spłodzić taki artykuł .
  • ~K.
    (2015-06-28 12:33)
    Kielnia przeczytaj raz jeszcze, poproś kogoś o wyjaśnienie jeśli nie ogarniasz zanim zaczniesz bredzić!
  • ~kielnia
    (2015-06-28 11:59)
    Zamiast wziąć urzędasów do galopu, żeby wydawali pozwolenie (lub odmawiali) w terminie, to sankcjonuje się anarchię budowlaną. Czyli w budownictwie też będzie ch... d... i kamieni kupa.
  • ~as
    (2015-06-28 11:34)
    Peowska ściema . Dokumenty i tak trzeba dostarczyć tylko trochę później. Może być jeszcze więcej kłopotów i biurokratycznej udręki niż dotychczas.
  • ~ZORRO
    (2015-06-28 11:32)
    To fajnie buduje od zaraz duzy dom wariatow.