Kontrowersyjny plan posłanki PO: nawet sąsiad załatwi ci eksmisję

| Aktualizacja:

Jeśli przez pół roku lokator nie zapłaci czynszu albo za głośno słucha muzyki lub w inny sposób uprzykrza życie, musi się liczyć z tym, że nawet sąsiad będzie mógł złożyć do sądu wniosek o licytację jego mieszkania. To pomysł posłanki Platformy Obywatelskiej Lidii Staroń. Ma wreszcie zlikwidować zaległości czynszowe.

wróć do artykułu
  • ~Drzazga 101
    (2012-07-24 07:50)
    O Matko, jak nic, to nic latami nie było słychać o tej pośluwie, ale jak już coś - no to machnęła, jak martwe cielę ogonem.
    Hej !-
  • ~BCwiklinski
    (2012-07-24 08:06)
    Pazerny kraj.
    A moze tak zastanowic sie nad wysokoscia czynszu?
  • ~naiwny
    (2012-07-24 08:10)
    no to kręcenie lodów na całego POmatolstwo ma yeb no nie !!!.
  • ~Tarantula
    (2012-07-24 08:11)
    JAK WIDAĆ, W PLATFORMIE "OBYWATELSKIEJ" TRWA WEWNETRZNA
    LICYTACJA, KTO "LEPIEJ" DOŁOŻY UBOŻEJĄCYM OBYWATELOM.
    LUDZIE, OPRZYTOMNIJCIE I W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH ROZLICZCIE
    TYCH "DOBROCZYNCZÓW" Z TUSKOWEJ FERAJNY.
  • ~17mw
    (2012-07-24 08:13)
    Jestem za tym żeby każdy wyborca mógł w czasie kadencji sejmu złożyć wniosek o odwołanie posła.
  • ~M C
    (2012-07-24 08:16)
    To może tak 6 głosowań .jak poseł nie przyjdzie i nara.. oraz pensje normalne jak w UE, I jakiś plan ..na bezrobocie?
  • ~QWA
    (2012-07-24 08:23)
    Ok, jeśli poseł przyjmie spartoloną ustawę to powinien oddać swój majątek na licytację.
  • ~m
    (2012-07-24 08:31)
    żydowscy specjaliści już bez ogrudek będą zabierać mieszkania a potem będą kasowali czynsz i wruci powiedzenie wasze ulice nasze kamienice
  • ~Tylko Pytam
    (2012-07-24 08:32)
    Co oni tam w tej Platformie spożywają.
  • ~Ola
    (2012-07-24 08:35)
    A moze ktoś zabierze raz na zawsze panią Staroń, również bez licytacji. Co pomysł, to gorzej.
  • ~mesjasz
    (2012-07-24 08:35)
    co za idiotka taki debil kasuje takie pieniądze z naszej kasy
  • ~Robnad
    (2012-07-24 08:36)
    jeszcze zakaz skręcania w lewo..
    nie PO to budowaliśmy autostrady ,żeby durniaste skręcały,cokolwiek.
  • ~GAG
    (2012-07-24 08:36)
    MAM KOLEGĘ KTÓRY MIESZKA W KAMIENICY BLISKO CZŁOWIEKA KTÓRY 3 RAZ SIKIERĄ ROZWALIŁ SWOJE MIESZKANIE...POLICJA JUŻ NAWET NIE CHCE PRZYJEŻDŻAĆ A WIELU JEGO NORMALNYCH SĄSIADÓW JEST ZAŁAMANYCH I NIE WIE CO ROBIĆ...NIC Z NIM NIE MOŻNA ZROBIĆ BO MIESZKANIE ODZIEDZICZYŁ PO MATCE I DZIEŃ W DZIEŃ I NOC W NOC JEST TAM BALANGA...KTOŚ KTO MU UWAGE ZWRACA MOŻE DOSTAĆ W NAJLEPSZYM PRZYPADKU OSTRĄ WIĄZANKĘ A W NAJGORSZYM WOLE NIE MYŚLEĆ...WIĘC KAŻDEMU PISOWCOWI KTÓRY TAK OSTRO KRYTYKUJE TEN POMYSŁ ŻYCZE TAKIEGO SĄSIADA
  • ~GNIJĄCA_Polska
    (2012-07-24 09:04)
    G*wno prawda ! największa zmora spółdzielni to Prezesi i tzw. zarząd, który się sam wybiera spośród starych wyjadaczy, pracowników spółdzielni.
  • ~bolek
    (2012-07-24 09:05)
    Najpierw uchwalają ustawę że każdy pies ma mieć budę i dobrze ale teraz ustawa mówi że nie kazdy człowiek ma mieć mieszkanie przy wzrastającym bezrobociu i wzrastających czynszach i opłatach nie trudno zgadnąć do czego to doprowadzi Ciekawi mnie co ta Pani chce zrobić z tymi mieszkańcami Kanały zajęte dworce też Domy dla bezdomnych pękają w szwach z działek wyrzucają więc zostało uruchomienie pieców Te wypasione Posły za nasza kasę wszystko robią by Polaków wykluczać Chamstwo może tej Pani by się przydało być przez rok lub więcej na bezrobociu niechby poczuła ten smak jednocześnie rozliczyć czy nie ma lewej kasy
  • ~do~GAG
    (2012-07-24 09:13)
    Blida wyrzucala na bruk,twoja Lidia Staroń bedzie kradla ludziom biednym mieszkania.
  • ~dlugi
    (2012-07-24 09:45)
    Pani staron juz dziekujemy za jej niekonstytucyjne pomysly!
  • ~Dama Pik
    (2012-07-24 09:48)
    idiotyzm Dzeiennikowego redaktorzyny.
    sąsiad NIECH SOBIE MOŻE i tak sąd podejmuje decyzję.
    Owszem jest paragraf na takich co są UCIĄŻLIWYMI lokatorami
    Nie od dzisiaj.
    I co nie płacą.

    A gmina i tak i tak MUSI zapewnić mieszkanie. W Pruszkowie.
  • ~Dama Pik
    (2012-07-24 09:54)
    re ~GAG2012-07-24 08:36
    TO POWINNO SIĘ ZROBIĆ
    Dzisiaj

    Przepis karny:
    Art. 51. Kodeksu wykroczeń
    § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym,
    podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
    § 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu, środka odurzającego lub innej podobnie działającej substancji lub środka,
    podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
  • ~emeryt
    (2012-07-24 09:58)
    Przepraszam \, ja nie place polowy naleznosci czyli fundusz remontowy oplata czesci wspolnej i oplata admninistratora budynku poniewaz w zaden sposob nie moge zmusic pozostalych 7 czlonkow wspolnoty do placenia zgodnie z prawem czyli oplaty UDZIALAMI a nie za metr kwatdratowy uwazam ze wspolnota nie moze zmieniac prawa ale moze zmieniac stawki.Mysle ze decyzja w tym temacie bedzie nalezala do Sadu.

Może zainteresować Cię też: