Metraż oferowanych mieszkań wynosi 40 - 324 mkw. Za 1 mkw. deweloper żąda 7,8 - 12,7 tys. zł. Miejsce postojowe w garażu podziemnym to dodatkowy wydatek w wysokości 45 tys. zł. Jednocześnie firma zachęca do bezpośredniej negocjacji stawek. Klientów stara się przyciągnąć m.in. ochroną, recepcją czy panoramicznymi oknami. Architekci zdecydowali się także przykryć szklaną elewację budynku. Całość ukryta jest więc za ażurowymi okiennicami. Za projekt odpowiadała znana pracownia - Jems Architekci.

Reklama

Trzy rodzaje

Rogowski Development zdecydował się zróżnicować ofertę. Deweloper rozplanował zatem trzy rodzaje budynków. W siedmiokondygnacyjnych obiektach sąsiadujących z aleją Wila- nowską i ulicą Patkowskie- go znalazło się miejsce na tańsze lokale. Pięciokondygnacyjne budynki położone wewnątrz osiedla oferują apartamenty o metrażu 40 - 150 mkw. Największe znajdujące się na najwyższych kondygnacjach będą miały tarasy położone na dachu. Z kolei w czterokondygnacyjnych budynkach z przeszklonymi klatkami schodowymi, które usytuowano najbliżej przylegającego do osiedla rezerwatu przyrody i Poto-

Tak wygląda pierwszy etap inwestycji fi rmy Rogowski Development

ku Służewieckiego, zaplanowane zostały największe mieszkania.

Z tarasem na dachu

Potencjalni klienci mogą kupić m.in. dwupoziomowe penthousy o powierzchni nawet 320 mkw. i wysokości do 3,4 mkw. z tarasami na dachach, klimatyzacją we wszystkich pomieszczeniach i pokojem kominkowym. We wszystkich budynkach firma oferuje możliwość wykończenia apartamentów pod klucz. Po zakończeniu tej fazy inwestycji w II kwartale 2013 roku na osiedlu znajdzie się łącznie prawie 470 mieszkań.

Podnieśli o trzy metry

Osiedle Apartamenty Wilanowska położone jest u zbiegu alei Wilanowskiej i Doliny Służewieckiej. Powstaje na obszarze 20 tys. mkw. Co ciekawe, dla potrzeb inwestycji poziom terenu został podniesiony o ponad trzy metry. Jednocześnie Remigiusz Rogowski, prezes Rogowski Development, zapowiedział już wybudowanie kolejnej inwestycji na Mokotowie. Zgodnie z jego zapowiedziami jeszcze w tym roku mają ruszyć prace przy osiedlu willowym - Ogrody Potoki, wartym 150 mln zł.