sPlace zapewnić ma wiele udogodnień takich jak: usługi concierge, dodatkowa izolacja oszczędzająca ciepło i energię, przyłącze ciepłej wody do pralek i zmywarek, gniazdko elektryczne do ładowania aut hybrydowych na każdym miejscu parkingowym, możliwość umycia samochodu na podziemnym parkingu, jeden klucz otwierający drzwi do mieszkania i innych części nieruchomości czy też centralny wyłącznik światła w każdym z mieszkań.
Reklama
Pierwszy etap nowej realizacji Layetana Developments Polska to budynek składający się z 66 apartamentów o metrażu 24 – 174 mkw. Dla bardziej wymagających klientów przygotowana została oferta sLoft. Są to dwupoziomowe mieszkania z wysokim na ponad 5 metrów salonem. Będą one doświetlone dzięki zamontowaniu dużych okien i instalacji dodatkowych świetlików w wybranych apartamentach.
Z myślą o najmłodszych w sPlace stworzony zostanie plac zabaw. Dodatkowo na terenie nieruchomości znajdzie się klub dla dzieci, gdzie można będzie organizować imprezy. Za projekt I etapu odpowiada pracownia Mąka Sojka Architekci. Cena mieszkań na osiedlu wynosi 9,4 – 12,8 tys. zł za mkw. Lokale dwupoziomowe sprzedawane są w cenie 14,4 – 16,1 tys. zł za mkw.
Deweloper nie wybrał wprawdzie jeszcze generalnego wykonawcy I etapu, ale zapewnia, że budynek będzie gotowy w połowie 2013 r. Realizacja całego osiedla podzielona została na pięć etapów, w których powstanie 12 budynków z 700 mieszkaniami.