Pruszków kusi niskimi cenami mieszkań

| Aktualizacja:

Dobry dojazd do stolicy, tanie mieszkania, bogata infrastruktura - Pruszków ma wszystkie atuty, by to na niego skierowały swój wzrok osoby poszukujące mieszkania. Niestety, powstaje tutaj niewiele nowych projektów, ale kupującym na pocieszenie pozostaje rynek wtórny.

wróć do artykułu
 • ~wkd
  (2010-12-08 14:03)
  Ciekawy ten rynek wtórny. Tyle, że to wciąż nie Warszawa...
 • ~mika
  (2011-01-14 23:39)
  Mieszkam w tym "podwarszawskim luksusie" i codziennie dojeżdżam niemiłosiernie zatłoczonym pociągiem. Ten tlok wielu starszym obywatelom mógłby nawet przypomnieć transport z getta do Dulagu...
  A ceny mieszkań to żadna rozkosz, bo miejscami są wyższe niż w Warszawie.
  Gdyby autor artykułu pokusił się o sprawdzenie, dowiedziałby się, że ceny nowych mieszkań tu praktycznie nie spadły i plasują sie na poziomie 6-7 tys.- czyli nie odbiegają od warszawskich (oczywiście nie mam na myśli apartamentów). Jedyny Parzniew sprzedaje taniej ale i tak klienci mogą czuć się oszukani, gdy spróbują posłać swoje dzieci do szkoły w Pruszkowie. Niestety rejonizacja obowiązuje a dla mieszkańców osiedla Parzniew-Ogród (niby w Pruszkowie) wszelkie administracyjne sprawy sązałatwiane w gminie BRWINÓW.
 • ~mili
  (2011-06-26 18:27)
  czy ktoś może kupił mieszkanie na osiedlu przy lipowych drzewach i może podzielić się opiniami?
 • ~Kot
  (2012-11-06 08:34)
  Mieszkam w Pruszkowie od urodzenia i naprawdę nie wiem gdzie jest ten drugi basen. Tor kolarski jest, stadion znicza też - tylko czy mieszkańcy mogą go używać? Nie sądze. Co do toru kolarskiego to ciekawa jestem jakie to liczne koncerty są na nim organicowane...
  Podróż pociągiem nigdy nie trwa tyle co w rozkładzie ale zazwyczać min. ok 10 min dłużej, bo pociągi notorycznie się spóźniają albo psują i stają między stacjami. Poza tym panuje w nich niemiłosierny tłok.
  Autor artykułu zapomniał też dodać, że miasto jest spore ale nie ma komunikacji miejskiej - wewnętrznej. Jeżdzą tylko 2 mocno ograniczone linie autobusowe, które pokrywają tylko skrawek miasta. Jeśli się nie ma samochodu np na ten wspaniały basen nie ma jak dojechać.
  Nie ma tu nawet kina chociaż jest w planach od ładnych paru lat. W tym mieście zresztą wszystko jest planach, do których realizacji zazwyczaj nie dochodzi. Ogólnie ten artykuł ma niewiele wspólnego z prawdą.