Żyć nie mogę bez Kyoto
28 lipca 2009"Chciałabym znów być w Tokio, żyć nie mogę bez Tokio" - śpiewała kiedyś Anita Lipnicka. Dzisiaj mamy propozycję dla tych, którzy nie mogą żyć bez chociaż jednego japońskiego gadżetu. Oto lampa Kyoto, czyli propozycja dla wielbicieli Orientu.