Taki gadżet z pewnością powinien spocząć w jednym z muzeów genialnych projektów, ale jeśli lubisz, gdy w twoim domu na uwagę gości zwracają oryginalne dodatki - powinnaś taki stojak koniecznie zakupić. To nie tylko praktyczna rzecz, ale także bardzo zabawna - z całą pewnością pokaże wszystkim, że masz poczucie humoru (no dobrze - niektórzy powiedzą, że to czarny humor, zwłaszcza - jak się domyślasz - mężczyźni).

Reklama

Przy zakupie stojaka dołączany jest do niego zestaw pięciu noży ze stali nierdzewnej: nóż szefa kuchni, do pieczywa, do wędlin, uniwersalny oraz do siekania. Każdy z tych pięciu noży trzymany jest w miejscu przez mały magnes umieszczony w konstrukcji, a ostrza zabezpieczane są dzięki specjalnym plastikowym końcówkom.

Wspaniały projekt i wyrafinowany humor - to dobre połączenie, zwłaszcza jeśli jesteś indywidualistką.Jeśli jednak uznasz, że to zbyt odważne - zawsze możesz sprezentować taki stojak komuś. Z pewnością będzie to prezent oryginalny, zabawny i co ważne: bardzo praktyczny. Czegóż chcieć więcej. Jeżeli wierzysz w przesąd, że przyjaciołom nie możesz dać noży - podeślij im e-mailem link do niego. STOJAK KUPISZ TUTAJ