Inne
Reklama

Damskie szpilki kojarzą się z seksapilem. Ten element garderoby mocno działa na męskie zmysły. Projektanci postanowili wykorzystać go w swoich nowatorskich projektach.

DO WANNY NA SZPILKACH

To naprawdę hit! Wanna o kształcie pantofelka dla olbrzymki wygląda kuriozalnie i na pewno jest oryginalna. Trudno o bardziej szalony wystrój łazienki. Jej kształt sprawia, że leżenie w niej jest bardzo komfortowe. Producent Massimiliano Della Monaca oferuje dwie wersje kolorystyczne: różową w kokardki oraz srebrną w motylki. Za nowatorstwo słono sobie liczy - wersja basic kosztuje 13 tysięcy euro.

Inne

PRZYCUPNĄĆ NA SZPILCE

Kształt damskiego czółenka przypomina nieco fotel. Nie tylko my to widzimy - dlatego na rynku pojawiły się siedziska wyglądające właśnie jak but na wysokim obcasie. Ten pantofelek w panterkę wygląda na wygodny i na pewno niebawem stanie w niejednym mieszkaniu wyzwolonej singielki.

Inne

KTOŚ CHOWA SIĘ POD SZAFĄ?

Nie, to po protu oryginalne nóżki oryginalnej, seksownej komody. Wykonana z drewna klonowego szafka, oprócz wysokich obcasów, ma także kobiece kształty - a właściwie jeden: drzwiczki, na których widnieje kobieca pierś z profilu. By efekt był bardziej widoczny, projektant zastosował dwa kolory drewna.

DOBRA ŻONKA NIE ŻAŁUJE WINKA

Wino podane na takiej tacy zachęca do picia, ale raczej panów. Okrągła podstawka opiera się na dwóch zgrabnych stópkach odzianych w wysokie szpilki. Wszytko w drewnie wiązu w naturalnym kolorze. Na środku znajduje się wgłębienie na butelkę, po bokach zaś wycięto otworki na kieliszki.

O ile użycie pantofli, szminki czy torebki do stworzenia niepowtarzalnych mebli dla kobiet bawi, o tyle wykorzystywanie stóp w szpilkach do podtrzymania szafki lub tacy na alkohol może trącić szowinizmem. Zgadzacie się?______________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Zobacz, gdzie leczą się seksoholicy
>>> Narzuć sypialni nowy wygląd