• 2
  1
  Zazwyczaj jest mały mały, wąski i ciemny. Często bywa zagracony. Jak urządzić przedpokój, by pierwsze wrażenie po otwarciu drzwi do mieszkania było doskonałe? Na to pytanie odpowiedziała w "Dzień Dobry TVN" blogerka Beata Lipov.
 • Dom na działce wśród drzew
  2
  3
  Budowa domu jest realizacją marzenia, które Polacy najczęściej spełniają przed 40. rokiem życia. Najwięcej domów powstaje na wsi, a ich budowa trwa blisko dwa lata - wynika z "Raportu o budowie domów w Polsce” wykonanego przez serwis oferteo.pl.
 • Budowa domu
  2
  2
  Najnowszy "Raport o budowie domów w Polsce" pokazuje, że wciąż jesteśmy przywiązani do tradycyjnych technologii i chętniej budujemy domy według gotowych projektów. Obok stałych trendów uwidacznia się coraz większa popularność ogrzewania pozyskiwanego ze źródeł odnawialnych. Większym powodzeniem niż w poprzedniej edycji badania cieszą się również najmniejsze działki – o powierzchni do 5 arów.
 • Budowa domu z drewna
  3
  3
  Rok 2016 przyniósł znaczną poprawę w segmencie budownictwa indywidualnego; w ciągu ostatnich dwóch lat sektor dźwignął się z zapaści - pisze w środę "Dziennik Gazeta Prawna".
 • Mieszkanie
  1
  Ekspertka od urządzania wnętrz Ewa Mierzejewska wyjaśnia, jak urządzić w domu kącik do relaksu. Jakie meble i akcesoria zaproponowała?
 • Remont
  1
  1
  Rozpoczęcie nowego roku to dobry moment na zaplanowanie zmian w naszych domach i mieszkaniach. Decyzja o remoncie powinna być przemyślana i dobrze skalkulowana. Znalezienie i wynajęcie fachowców, zakup odpowiednich materiałów, a co najważniejsze wybór pomieszczenia, które w pierwszej kolejności powinniśmy wyremontować – to wszystko pochłania sporą ilość czasu. Jak sprawnie zaplanować remont? Jakie trendy obowiązują w nowym 2017 roku?
 • Budowa domu z drewna
  3
  5
  Według raportu Oferteo.pl 15 proc. osób deklarujących zamiar wybudowania domu jest zainteresowanych budową domu drewnianego. Najpopularniejsze metody postawienia takiego domu to technologia kanadyjska bądź konstrukcja z bali.
 • Budowa osiedla
  1
  5
  Czy rządowy program Mieszkanie+ i topniejące środki na dopłaty w MdM zahamują produkcję tanich mieszkań na obrzeżach miast? Czy państwo przejmie klientów deweloperów, którzy poszukują ekonomicznych ofert? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości Dompress.pl.
 • budowa dom mieszkanie
  1
  Lokalne władze rzuciły się na programy i oferty budowy mieszkań, w których mogą ograniczyć się do wkładu w postaci ziemi. 
 • Budowa domu
  2
  Od czego należy zacząć budowę domu? Kluczowa jest decyzja nie tylko o lokalizacji inwestycji, ale również o wyborze odpowiedniego projektu, który spełni potrzeby wszystkich członków rodziny. Co jednak oznacza słowo "odpowiedni"? Na jakie elementy koniecznie trzeba zwrócić uwagę?
 • Szukasz mieszkania? Kup je z premią od Murapolu, a przez rok nie zapłacisz rat kredytu.
  Klientom Murapolu, którzy teraz kupują mieszkanie, przysługuje specjalna premia. Dzięki niej przez cały rok nie muszą płacić rat kredytu hipotecznego. Zrobi to za nich Murapol.
 • Mężczyzna tynkuje
  1
  4
  Polacy z reguły chcą przeprowadzić prace na powierzchni większej niż 41 mkw., w wielu pomieszczeniach (w większości przypadków w co najmniej czterech) i zakończyć je najszybciej, jak to będzie możliwe (niemal 50 proc.)., pokazują wyniki badań Oferteo.pl. Koszt remontu przeciętnego mieszkania może wynieść, w zależności od użytych materiałów i wysokości robocizny, od 28 do 48 tys. zł.