• Remont
  1
  1
  Rozpoczęcie nowego roku to dobry moment na zaplanowanie zmian w naszych domach i mieszkaniach. Decyzja o remoncie powinna być przemyślana i dobrze skalkulowana. Znalezienie i wynajęcie fachowców, zakup odpowiednich materiałów, a co najważniejsze wybór pomieszczenia, które w pierwszej kolejności powinniśmy wyremontować – to wszystko pochłania sporą ilość czasu. Jak sprawnie zaplanować remont? Jakie trendy obowiązują w nowym 2017 roku?
 • Budowa domu z drewna
  3
  5
  Według raportu Oferteo.pl 15 proc. osób deklarujących zamiar wybudowania domu jest zainteresowanych budową domu drewnianego. Najpopularniejsze metody postawienia takiego domu to technologia kanadyjska bądź konstrukcja z bali.
 • Budowa osiedla
  1
  5
  Czy rządowy program Mieszkanie+ i topniejące środki na dopłaty w MdM zahamują produkcję tanich mieszkań na obrzeżach miast? Czy państwo przejmie klientów deweloperów, którzy poszukują ekonomicznych ofert? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości Dompress.pl.
 • budowa dom mieszkanie
  1
  Lokalne władze rzuciły się na programy i oferty budowy mieszkań, w których mogą ograniczyć się do wkładu w postaci ziemi. 
 • Budowa domu
  2
  Od czego należy zacząć budowę domu? Kluczowa jest decyzja nie tylko o lokalizacji inwestycji, ale również o wyborze odpowiedniego projektu, który spełni potrzeby wszystkich członków rodziny. Co jednak oznacza słowo "odpowiedni"? Na jakie elementy koniecznie trzeba zwrócić uwagę?
 • Szukasz mieszkania? Kup je z premią od Murapolu, a przez rok nie zapłacisz rat kredytu.
  Klientom Murapolu, którzy teraz kupują mieszkanie, przysługuje specjalna premia. Dzięki niej przez cały rok nie muszą płacić rat kredytu hipotecznego. Zrobi to za nich Murapol.
 • Mężczyzna tynkuje
  1
  4
  Polacy z reguły chcą przeprowadzić prace na powierzchni większej niż 41 mkw., w wielu pomieszczeniach (w większości przypadków w co najmniej czterech) i zakończyć je najszybciej, jak to będzie możliwe (niemal 50 proc.)., pokazują wyniki badań Oferteo.pl. Koszt remontu przeciętnego mieszkania może wynieść, w zależności od użytych materiałów i wysokości robocizny, od 28 do 48 tys. zł. 
 • Budowa domu
  8
  23
  Ceny materiałów budowlanych utrzymują się na podobnym poziomie, a koszt zakupu działek jeszcze nie poszedł w górę. Taka sytuacja to najlepszy okres na inwestycje? O to Dziennik.pl zapytał krajowych ekspertów.
 • Włamywacz
  3
  2
  Nie od dziś wiadomo, że okres wakacyjno-urlopowy to dla włamywaczy swoisty czas "żniw". Na szczęście jest kilka sposobów na zminimalizowanie zagrożenia - wśród nich znajdziemy zarówno kilka prostych sztuczek, jak i zaawansowane rozwiązania techniczne, które w ostatnich latach znacząco staniały i znajdują się już w zasięgu możliwości finansowych przeciętnego Kowalskiego.
 • Dach
  13
  Konstrukcja dachu to z jeden najważniejszych kamieni milowych podczas budowy domu. Dopiero po jej zakończeniu uzyskuje się tzw. stan surowy zamknięty. Planując budowę warto więc dobrze przemyśleć ten etap. Konstrukcja, jak i kształt dachu, decydują o funkcjonalności pomieszczeń znajdujących się na poddaszu budynku.
 • Centrum Warszawy
  8
  9
  Od lat firmy nie mogły tam budować wieżowców, teraz wszystko może się zmienić. Stolica Warszawy zacznie przypominać nowojorskie City?
 • 25
  27
  Do wakacji sejmowych wyeliminowany zostanie problem z kredytami zabezpieczonymi na nieruchomościach rolnych - deklaruje poseł Prawa i Sprawiedliwości, Robert Telus.
 • Bartek Kasprzykowski, Tamara Arciuch

  Arciuch i Kasprzykowski nagrywają komediowe scenki o Mundialu. Fani są zachwyceni [WIDEO]

 • Ustka

  10 najpiękniejszych plaż w Polsce. Zobacz, gdzie jechać nad morze

 • Zenek Artyniuk z zespołu Akcent

  Disco polo na salonach. Zenek, Boys, Milano, Top Girls z diamentowymi, platynowymi i złotymi płytami i singlami od ZPAV

Zobacz więcej