Afera o kościół w Szczecinie. "Idziemy na rekord", "Dolina kościołowa"...

| Aktualizacja:

Afera o kościół – w Szczecinie na Prawobrzeżu ma powstać kolejny, choć w promieniu trzech kilometrów są już cztery inne.

wróć do artykułu
  • ~kasia
    (2019-11-30 16:31)
    W Szczecinie to tylko Plac Adamowicza. Potomkowie przywiezionych ze wschodu, bez tradycji i kultury.
  • ~xxxx
    (2019-11-30 16:36)
    Dlatego Doliny Krzemowej u nas nigdy nie będzie.
  • ~Ps
    (2019-11-30 18:25)
    Bolanda jest jak USA. Nie mogli znieść obowiązku wizowego dla Polaków bo było zbyt wiele odrzuceń w ambasadzie tejże USA. A wystarczyłby jeden telefon z białej chaty w Waszyngtonie (chyba ambasada i ambasador podlega rządowi Hameryki) ze dwadzieścia lat temu i sprawy by nie było. Polski "kościół" - nie zasługuje na pisanie go z dużej litery -twierdzi - powstała nowa parafia to musi być i kosciół (budowla). Powołajcie może parafie w każdym mieszkaniu, każdego blokowiska i zarządajcie gruntów pod kościoły (budowle). Tak będzie weselej, a suweren za życia dostanie zapewnienie ,że znajdzie się w niebie, bez względu na to jakie świntuszenia jeszcze zrobi. Czy polskość to normalność?
  • ~Terrain ahead!_Terrain ahead!_Pull up!_Pull up!!
    (2019-11-30 18:34)
    No cóż. Niektóre państwa, narody mają swoje "Silicon Valleys" a my w Bolandzie, Kartoflanej Republice mamy swoje "Church Valleys".
  • ~bogdan1
    (2019-11-30 18:36)
    Tyle kościołów a rower bez właściciela pięć minut nie postoi.
  • ~Atak na misia
    (2019-11-30 18:40)
    Grunt to grunt za darmo.
  • ~Pan Sułek
    (2019-11-30 18:41)
    Bo w Szczecinie rządzi niejaki Piotr Krzystek - spod znaku "panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek". Ze wszystkimi już był w koalicji - Pis-m, SLD a obecnie z PO. A jak trzeba, to biskupowi się też pokłoni. Człowiek kompletnie bez twarzy i idei - wykapany Tusk. Ale jak trzeba to plac imieniem Adamowicza nazwie, tak się PO przypodoba, a innym razem Kościołowi odda to i owo. I tak jedzie już chyba 4 kadencję a d..ny naród leci i głosuje.
  • ~rychu
    (2019-11-30 19:11)
    Jarek i jego sekta szykuja koniec wolnej i demokratycznej Polski, a katolskie klechy szykuja koniec Kosciola Katolickiego w Polsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~..Krystyna.z.Agencji..
    (2019-11-30 20:07)
    Z mojego doswiadczenia wynika, ze lepiej “dolina kosciolowa”, niz “dolina PrzekretOw i czewonych latatarni”
  • ~obudzcie sie
    (2019-11-30 20:35)
    Tutaj chodzi o kolejne wyłudzanie publicznych pieniedzy na koscielne inwestycje, pranie pieniedzy i brak kontroli co z tą kasa sie dzieje.
  • ~PrawyPolak
    (2019-11-30 21:32)
    Jak wam trzeci kościół w promieniu kilometra nie pasuje to może meczet będzie lepszy? Albo Kościół albo islam, nie ma innego wyboru!
  • ~Wiktor
    (2019-12-01 00:22)
    Chorzy ludzie!!! Czy Im już kompletnie "palma" odwaliła?! Po cholere tyle kościółów?!
  • ~Lech
    (2019-12-01 02:14)
    A będą chętni, żeby do tego kościoła chodzić? Może będą brani z łapanki i doprowadzani pod przymusem?
  • ~Lektor
    (2019-12-01 06:17)
    Księży więcej niż ministrantów wiadomo ministranci boją się o swoje tyłki. Księża marzą o niewolnictwie owieczek. Najpierw budują plebanie z garażami a później kościoły. Zero skromności, miłości bliźniego a buta, pycha, pogarda dla owieczek. Taki jest Polski kler.
  • ~parafia
    (2019-12-01 07:50)
    ...ten żul i menel pismak z der dziennik od szkopa wydawcy nie raczył podpisać się swoim polskojęzycznym pseudonimem...
  • ~To ja ta m e...... n da internetu .... . .. .
    (2019-12-01 08:37)
    Pomnik na pomniku , pomnikiem pogania, kosciol na kosciele , kosciolem pogania. Swiety narod! A gdzie szpitale, przychodnie, zlobki i przedszkola?
  • ~-------ziutek
    (2019-12-01 08:42)
    A co mnie to obchodzi, to nie moja parafia!
  • ~Geniitaliuszz
    (2019-12-01 09:20)
    Nie ma w tym nic złego
  • ~Antykatabas
    (2019-12-01 11:38)
    Vivat Katoland !!! Niech żyjà kolaboranci !!!
  • ~Szczecin
    (2019-12-01 11:58)
    W Polsce jest 32 tysiące księdzy,12 tysięcy ortopedów ,10 tysiecy pediatrów,wszystko widac jak na dłoni o co tu chodzi.