Jak mieszka Jarosław Kaczyński? "SE": Odrapane ściany, rozpadający się dach i piwo na parapecie

| Aktualizacja:

O życiu prywatnym prezesa PiS wiadomo niewiele. "Super Express" przyjrzał się, jak mieszka Jarosław Kaczyński.

wróć do artykułu
  • ~ukub
    (2019-09-14 15:08)
    Jeszcze trochę i taka będzie Polska pod rządami tego Pana.
  • ~Ośr.Pomocy Społ. Żoliborz
    (2019-09-11 11:40)
    Ten dom na ŻOLIBORZU to melina i patologia. Jędraszewski i Rydzyk mają go dostać w spadku.
  • ~mały ,stary chłopczyk co rządzi Polską
    (2019-09-10 16:09)
    Nie ważne jak żyję , nie ważne jak mam ale najważniejsza jest ZEMSTA bo tak wszystkich nienawidzę a szczególnie Tuska ,aż łupież oderwać się nie chce od mojego filcowego czarnego paltka oderwać, tyle we mnie jadu
  • ~Smutny prezes
    (2019-09-10 09:25)
    Październik 2019: klęska wyborcza PiS, chore kolano, trzustka. Będzie Ponuro i Smutno!
  • ~kierowca
    (2019-09-09 16:27)
    Kłamczuchy z PiS pięcioro dzieci i dwoje rodziców tj.siedmio osobowa rodzina z Otwocka 50+wice prezes banku spółdzielczego z Otwocka.
  • ~Sic.
    (2019-09-07 17:01)
    Syf mieszka w syfie
  • ~sceptyk
    (2019-09-07 09:05)
    Plus do tego dziurawe zęby, rozdeptane buty i łupież na marynarce i mamy obraz. Czego?
  • ~Tadeusz
    (2019-09-06 23:42)
    To trochę nie tak. Przy Mickiewicza na Żoliborzu gdzie mieszka stoją obok siebie trzy takie same wille. Wszystkie zapuszczone i wszystkie własnością Kaczyńskiego. Na jednej malutka tabliczka informująca o spółce Srebrna, w środkowej oficjalnie mieszka Kaczyński (nawet w krzakach jest coś przypominające budkę wartowniczą albo jakieś małe biuro przepustek) a w trzeciej podobno redakcja Gazety Polskiej. Wszystkie trzy ciche i zaniedbane. Na 100% między nimi są podziemne przejścia. W której kiedy mieszka Kaczyński to tylko om wie i tych kilkudziesięciu ochroniarzy których na zewnątrz nie widać.
  • ~europoseł
    (2019-09-05 17:50)
    Czarnecki nie osmiejszch się tyle prarti co zaliczyłeś jesteś dalej zerem.
  • ~nina
    (2019-09-04 17:10)
    Na swoj wzor chce nam stworzyc nowa ,zafajdana,odrapana,Polske. Zamiast isc do przodu z postepem,to on siedzi w glebokim PRLu,bo innego swiata nie zna,przeciez nigdzie za granice nie jezdzi,nie zna swiata,nie wie jak ludzie mieszkaja,zyja,on ciagle tkwi w przeszlosci.
  • ~Kowal
    (2019-09-04 09:37)
    Dzień bez hejtu medialnego na Kaczyńskiego czy PIS to dzień stracony dla gadzinówek totalnych.
  • ~Kara
    (2019-09-04 08:23)
    Pewnie wynagrodzili tego PO-wskiego pismaka zgrzewką piwa za ten paszkwil.
  • ~orange peel
    (2019-09-03 19:52)
    Ciekawe kiedy wreszcie kaczor ujawni że jest homoseksualistą ......mówi się że dzień po carycy i panu zbyszku
  • ~Trump olał Adriana i wizytę w Polszy --- to wina Tuska
    (2019-09-03 19:49)
    Dlaczego PiSuary szczekają na każdego kto ma inne zdanie niż towarzysz Kaczyński ? Jak myślicie pieski i suczki prezesa..... dlaczego poginęły teczki towarzysza Kaczyńskiego czy Macierewicza?? Ja wiem że myślenie nie jest domeną elektoratu PiS ale spróbujcie ruszyć pustymi łbami zanim obudzicie się z ręką w nocniku.
  • ~kokodyl
    (2019-09-03 12:28)
    I to jest cnota???!!! Mamy żyć w chlewie???
  • ~heretyk
    (2019-09-03 12:24)
    No to jeszcze czekamy na Berezę Kartuską Kaczyńskiego!!!
  • ~Osama
    (2019-09-03 08:28)
    Kiedy wreszcie w Warszawie powstaną Dwie Srebrne Wieże? Jaro & Lech! Kiedy?
  • ~Pokrzywy i Słoma
    (2019-09-03 03:18)
    Po wyborach Cesarz Jarosław będzie mieszkał w stodole na wsi.
  • ~ziuk
    (2019-09-02 19:50)
    Fleja
  • ~Rozmus
    (2019-09-02 01:30)
    Oj, pisuarowe trole nadal działają za judaszowe srebrniki.

Może zainteresować Cię też: