Stulatka w sądzie o "czyścicielu kamienic": Chciał mnie zniszczyć, straciłam wiarę w ludzi

Chciał mnie zniszczyć, odczuwałam to bardzo dotkliwie. Straciłam radość życia, straciłam swobodę działania, straciłam wiarę w ludzi – mówiła w czwartek stuletnia Stefania Chlebowska, która walczy w poznańskim sądzie z nowym właścicielem kamienicy, w której kobieta mieszkała przez 50 lat.

wróć do artykułu
 • ~Annnn
  (2019-04-12 08:18)
  Co się dzieje w tym kraju??? Dlaczego przestępcy mają wolną ręke??to te kamienice nadal są "czyszczone" i nikt nie jest w stanie niczego zrobić? Ha, ha- pan Josef to Polak, który zapewne w Niemczech zarobił trochę kasy i teraz chce inwestować. Dlaczego akuatbw Polsce, której się wstydził, stając się z Józka Josefem? Niech w Niemczech spróbuje czyścić kamienice!!! Dlaczego w Polsce nie ma nadal reformy sądownictwa, dlaczego nie ma ustawy reprywatyzacyjnej, na kogo lub na co rządzący czekają? Ta ich nieudolność jest przerażająca.
 • ~Onion
  (2019-04-12 09:02)
  Czy można liczyć na równie obszerne przytoczenie zeznań właściciela budynku i jego ewentualnego świadka?
 • ~Franciszek1946
  (2019-04-12 10:42)
  Mam nadzieję, że przestępcze działania "kamieniczników" będą karane. Brawo dla tej Pani za upór i konsekwencję. Życzę powodzenia.
 • ~Jewryn
  (2019-09-16 14:03)
  Piotrusia Srubę " czyściciela " z Poznania bardzo chcą poznać nasi bracia z Osetii. Czy już został zapuszkowany czy jeszcze free. Dajcie namiary.

Może zainteresować Cię też: