Były ksiądz z taśm Kaczyńskiego ma okazałą nieruchomość? "Zgłosił się z ogłoszenia"

| Aktualizacja:

Były ksiądz Rafał Sawicz – o którym zrobiło się głośno po ujawnieniu taśm Kaczyńskiego – "ma więcej tajemnic niż sprawa koperty z 50 tys. zł", podaje Wyborcza.pl.

wróć do artykułu
  • ~Balbina
    (2019-05-15 12:09)
    Obecni karasnale dopiero chachmęcą i rabują Polskę.
  • ~ale jaja, ale jaja, ale jaja
    (2019-03-15 19:20)
    O k..wa, wziął kasę od Kaczora dla zimnego Budynia ?
  • ~kuba
    (2019-03-05 21:53)
    Był taki ksiądz co trzymał sztabki złota cwaniakom, teraz ten.
  • ~Roderyk.
    (2019-02-27 14:15)
    Za 50 tys zł. taaaakaaa reklama.
  • ~rychu
    (2019-02-27 14:07)
    naczelny katol, handlarz uzywanych samochodow z Torunia, tez byl przez kilka lat "zaginiony", kiedy ukrywal sie przed swoim zakonem !!!!!!!!!!! dla katolskich klechow Polska to dojna krowa, tak jak dla Jareczka i jego sekty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~antyPiterek
    (2019-02-27 12:44)
    czy ten ksiadz, czy tez byly ksiadz, zostanie w koncu przesluchany na okolicznosc tych 50,000 zl kotre mial przyjac od Austriaka? Wyglada na to jakby zadna ze stron w sprawie nie byla tym przesluchaniem tak do konca zainteresowana
  • ~zin
    (2019-02-27 12:22)
    to jak wzial czy nie wzial ten byly i nie byly ksiadz te 50 tysiecy Czy dalej trzyma ta koperte Kaczynski
  • ~inspektor
    (2019-02-27 12:00)
    "Zbierał pieniądze na posiłki szkolne dla dzieci z ubogich rodzin" - Sawicz oczywiście się nie rozliczył darowizn, jak KK z wszystkich zbiórek charytatywnych. A potem powstają ich własne pałace z niczego... Robi się ciekawie. Serial mafijny.
  • ~===
    (2019-02-27 11:58)
    WIDAC wyraznie ,ze PRAWO KANONICZNE jest """przestrzegane"", jak KONSTYTUCJA przez pisuarow!!! O decyzji ZMIANIE MIEJSCA POBYTU,decyduje BISKUP!!! A ""zaginiony ksiadz"" poprostu SPIER- -DOLIL. KURIA do konca bedzie mowic,ze nie wie gdzie on jest!!! Do czasu, jak po pijanemu zabije KOGOS samochodem!!! I bedzie wiadomo,ze mieszkal pod nr 42 w kurii
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2019-02-27 11:16)
    Przecież to hamstwo wyjątkowe a nawet grzech aby atakować świątobliwą osobę duchowną.
  • ~Teraz Kwa My!
    (2019-02-27 11:01)
    Współczuję mu. To co może powiedzieć stwarza bezpośrednie ryzyko paki dla szeregowego posła. Lepiej żeby go wcześniej dopadli dziennikarze niż prokuratura, bo jak trafi do aresztu, ktoś może mu popełnić samobójstwo. Z drugiej strony Lepperowi ktoś popełnił na wolności...
  • ~zd46
    (2019-02-27 10:59)
    Co z księdzem i nie księdzem Sawiczem? Czy już wykonano na nim "próbę wytrzymałości materiału"? Czy długo wytrzymuje działanie paralizatora, tak lubianego przez funkcjonariuszy Brudzińskiego i tej władzy?
  • ~Misio,,...,,,,..,,.,,.,
    (2019-02-27 10:56)
    Może odziedziczył spory majątek po rodzinie, wziął kredyt i ma ? Czy powinien przepisać wszystko złodziejom i aferzystom z jakiejś "Gazety Wybiórczej"?
  • ~Jaro
    (2019-02-27 10:19)
    Chyba z tydzień już minął jak wiemy, że Uczciwy Srebrny Kryształ wziął KOPERTĘ (z 50 tysi) od Austriaka. Podobno dla księdza, który był zniknął, jak elektron z orbity. Był i popatrzcie - nie ma. I co się dzieje? Austriak (poszkodowany) jest karany przez prokuraturę ziobry (2 x 3000 zł) i opluwany przez pisie media. Ksiądz znikł. Prezespan z ziobrą kieruje śledztwem przeciwko sobie. Jakieś wnioski?
  • ~STUdent
    (2019-02-21 15:26)
    jaki ksiadz? TAJNIAK, ktory przychodzi do "pracy" bez koloratki
  • ~Warszawiak
    (2019-02-21 13:50)
    POlszewiki to zaraza sowiecko szwabska im nie chodzi o Polskę tylko o szwab --giebelss sowiet z AUSTRI co przekrety robi z Russowowami
  • ~Paskud1
    (2019-02-20 00:49)
    Ciekawe co powie jak pęknie :)
  • ~Alek
    (2019-02-20 00:49)
    Ziutek, ale bys sie zdziwil jakbys wiedzial co ja wiem
  • ~??
    (2019-02-20 00:31)
    Jaro darował 50 tys zł Adamowiczowi ? Nie uwierzę nawet Michnikowi !
  • ~w bullu i bez nadzieji
    (2019-02-19 18:58)
    Ten ksiądz to od Kaczyńskiego czy od Adamowicza ? Coś się Qniowi PO kręciło !