Zniknie Czarny Kot. Firma rozbiórkowa weszła do najsłynniejszej samowoli budowlanej

W Warszawie ruszyły przygotowania do rozbiórki "architektonicznego gargamela". Do Czarnego Kota przyjechał wykonawca z urzędnikami. Jak podaje serwis tvn24.pl w asyście służb weszli na teren hotelu.

wróć do artykułu
  • ~antybezmyślnik
    (2019-12-05 16:53)
    Oglądam to szkaradztwo codziennie- jadąc do pracy. Ci co chwalą ten potworek pojęcia nie maja o czym piszą. Tu nie chodzi o wrażenia estetyczne (bo te każdy ma inne), a o nie respektowanie obowiązującego prawa budowlanego, administracyjnego i cywilnego. A zajmujący dotąd ten teren nigdy go nie przestrzegał. Przy pomocy usłużnych adwokatów i różnych kruczków prawnych, bez przerwy odwoływał się od wszelkich decyzji administracyjnych, jednocześnie śmiał się z każdej władzy-czerpiąc ogromne korzyści z prowadzonej nielegalnie działalności (dlatego trwało to aż 8 lat).Większość tu nie widzi,(?) że dzierżawa tego terenu wygasła już prawie 10 lat temu ! Czy każdy z Was też godziłby się na to,by ktoś nie chciał opuścić waszej własności, po rozwiązaniu umowy dzierżawy? A w międzyczasie nielegalnie rozbudowywał budynek do niebotycznych rozmiarów bez zgody władzy budowlanej i właściciela gruntu? Ludzie nie chrońcie cwaniaków i osób bezczelnie łamiących obowiązujące prawo. Takiego Państwa chcecie?!
  • ~lora
    (2019-12-05 13:04)
    czy naprawde trzeba burzyc i niszczy ten budynek jest bardzo ladny urzednicy wzywam was zalatwcie te sprawe inaczej
  • ~Zaza
    (2019-12-04 20:24)
    (OPOLANKA) to budują ci co nie umieją czytać i pisać i biorą zasiłki z urzędu znam ich
  • ~Obywatel
    (2019-12-04 18:16)
    Sokular jw ma rację. Po co niszczyć. Po co ta zemsta nad materiałem budowlanym? Zabrać i zrobić tam przedszkole lub coś innego według pomysłów rady dzielnicy
  • ~sandbankhus
    (2019-12-04 05:30)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świеtny pr𝚘jekt dl𝚊 dorosłych, którzy сhcą znal𝚎źć p𝚊rtn𝚎r𝚊 seksualnego
  • ~Robal
    (2019-12-03 10:29)
    Czytanie ze zrozumieniem boli? Nie jesteś legalnym, ani żadnym właścicielem gruntu, to była dzierżawa która wygasła 9 lat temu. Więc piecz te kiełbaski a p--- to możesz w ścianę.
  • ~TJ
    (2019-12-03 09:13)
    ciekawe co na to pałac-gigant z puszczy noteckiej.. ciszaaaa... bo właściciele maja dłuższe rączki?
  • ~Kos
    (2019-12-02 14:24)
    A tak naprawdę to mi szkoda tych wszystkich ludzi których ten budynek straszy TA opcja polityczna zrobi wszystko i nie będzie żałować pieniędzy żeby tylko postawić na swoim tylko kto za to zapłaci ( I się chłopcy bawią )
  • ~Dzialac ostro nie folgowac
    (2019-12-02 13:34)
    Dlaczego jeszcze rzad czeka z rozbiorka samowoli na jeziorze ,gdzie zdewastowano przyrode ,Jakos tych kalmukow tzw dzialaczy zielonych i obroncow przyrody nie widac ,nie slychac ,A co ze sciekami w Warszawie ,gdy rozwozi sie smierdzacy syf po calym kraju pod oslona nocy .
  • ~Cegled
    (2019-12-02 13:03)
    Czy wieżowiec postawi kulawy srebrny deweloper? Kiedy będą rozbiórki wszystkich komunistycznych blokowisk? One dopiero szpecą krajobraz!
  • ~Zoja
    (2019-12-02 12:44)
    I po co niszczyć to co istnieje.Ktos się uparł i postawił na swoim.Totalna niegospodarność.
  • ~..........................
    (2019-04-01 14:11)
    ..........................
  • ~Stanislaw
    (2019-03-29 11:32)
    Władza Kaczyńskiego to cholera,tyfus albo inny pomór.Poraża on nie tylko rządzących pisowców,ale i wszystkich dziennikarzy..Kto jest bez własnego kręgosłupa,i ma tupet publicznego chwalenia dobrej zmiany,ten ma dostęp do wysokich dochodów,awansów i możliwość zostania ministrem.Wszyscy inni polacy,którzy kierują się prawem i własnym rozumem,sa pozbawieni prawa ochrony swoich wartości.Dziennikarze sumienie narodu,zapadło na hipokryzję,i pisze rozwlekle o sprawach miałkich,nijakich, pomijajach problemy zasadnicze,decydujące o wartości państwa,jego rozwoju i poziomu życia jego mieszkańców.Nadchodzące wybory do PE i organów ustawodawczych w Polsce,opierają się na wrzawie propagandowej rządzących,dotyczących takich miałkości,jak komentowany artykuł.NATOMIAST NIKT Z RZĄDZĄCYCH SŁOWEM NIE ZACHĘCA POLAKÓW DO MASOWEGO UCZESTNICTWA W WYBORACH..CI KTÓRYZ SĄ BENEFICJENTAMI ROZDAWANIA PIENIĘDZY BUDŻETOWYCH ,ZAWSZE BĘDĄ GŁOSOWAĆ ZA TĄ PARTIA KTÓRA DAJE.Tych rożczeniowców jest 25%,a 50% Polaków olewa wybory,godząc się podświadomie ,że gorzej nie będzie.dlaczego dziennikarze nie robią wrzawy,aby skłonić Polaków do głosowania ,na poziomie 70-85%.Ci ludzie mediów,biernie afiszują zjazd wszystkich Polaków,w zacofanie i bie dę..
  • ~Niestety.
    (2019-03-28 13:47)
    Niestety bez pozwoleń ci budowali co mieli sporo pieniędzy, a za pieniądze można wiele.
  • ~Dysze
    (2019-03-28 12:31)
    No takie rzeczy to tylko były wolnej Polsce za PO nawet mogłeś zbudować Dom na torach nie wielki sądzie żeby było tak jak było
  • ~PERSYMONA
    (2019-03-28 09:45)
    CZARNY KOT PRZECIEŻ KOCIA KRUCJATA TRWA. WYKASTROWAĆ TO ZNACZY ZLIKWIDOWAĆ CZARNEGO KOTA
  • ~xx
    (2019-03-28 03:48)
    .......i jeszcze kilka osiedli.....wg GPS
  • ~Wojt
    (2019-03-27 22:17)
    W Barcelonie powinni rozebrać wszystkie domy Gaudiego, jeśli iść tym tropem. Na pierwszy ogień powinien być wysadzony Pałac Kultury i Nauki.To jest architektoniczne szkaractwo.
  • ~heca hecą
    (2019-03-27 21:45)
    Ciekawe czyj to hotel? Idę o zakład, że to nikogo z Pisu. I jeszcze jedno, wcale tak szkaradnie nie wygląda, jak to usiłuje się nam wmówić!
  • ~pisterminator
    (2019-03-27 20:14)
    P i S =. Polityczna Samowolka