21 hektarów, okazały pałac, figurki lwów... "Newsweek": Ksiądz dobrodziej na włościach

| Aktualizacja:

Na byłego biskupa polowego Sławoja Leszka Głodzia, który bliski jest emerytury, czeka ponad 20-hektarowa posiadłość i pałac w rodzinnej wsi Bobrówka, informuje "Newsweek".

wróć do artykułu
  • ~lzej pisac niz pomoc dziadkowi skopac czesc 300 km 2 dzialki
    (2018-12-29 18:11)
    nie bronie nikogo kogo nie znam, ale cale to posiadanie wyglada to na gospodarstwo rolne w rodzinnej wsi, to jesli to jest cos dziwnego, to wyglada jakby sprzeciwiala sie temu grupka, a nawet zrzeszenie wymigujacych sie od pomocy rodzicom czy dziadkom w kopaniu dzialki, sianiu i, czy sadzeniu warzyw, pieleniu chwastow i wogole pomocy starszym przy pielegnacji nawet 300 m 2, dzialek rpracowniczych i czuja wstret do pracy przy robotach nawet rolno ogrodniczych. Bo to ciezka praca i nawet zarzadzac tym nie jest latwo, a piosac lzej
  • ~Wacek
    (2018-12-29 11:55)
    Panie arcyflaszka -zalecam: piwko z rana lepsze niż śmietana.
  • ~Renata
    (2018-12-29 11:48)
    Pałac i hektary ziemi uprawiają temu księciu - pijakowi Głodziowi ,zapewne, wierni za ,,, bóg zapłać".Ciekawe ile ma na lewych kontach w bankach?
  • ~MrX
    (2018-10-03 16:32)
    Złote, a skromne ;-)
  • ~Jannik
    (2018-09-30 11:19)
    Chyba posłużył za pierwowzór postaci granej przez Gajosa w Klerze. Wiem skąd inad (nie z mediów) jak żył i żyje Leszek Glodz. Przepych o jakim mało komu się śniło.
  • ~Siggi
    (2018-07-16 23:44)
    Jego Elofencyja Flashka Moczymorda,złapał Pana Boga za nogi i już.On ze "szkoły" jp-2 i tacy niebawem będą gasić światło w Vaticanie.Już w Polsce wyrażnie widać,że firma kończy się,widać po frekwencji.Szczęść im Boże!
  • ~Polska rechrystianizuje Europę?
    (2018-06-22 21:51)
    I cóż się dziwić, że Polska ma pierwsze miejsce na świecie w spadku religijności wśród młodych dorosłych (poniżej 40 lat). Sami znajdźcie w sieci raport "The Age Gap in Religion Around the World" i obejrzyjcie zestawienia na stronie 3. Jeśli ktoś nie lubi czytać po angielsku, to może znaleźć polskie opracowanie w Newsweeku - "Młodzi Polacy odwracają się od Kościoła"
  • ~welcometohell
    (2018-05-29 06:29)
    Pikuś na tle willi Nowaka czy Radka S.
  • ~utylizator styropianu
    (2018-05-28 09:56)
    Proponuję zrobić donos do Franciszka i uzupełnić fociami.
  • ~zur
    (2018-05-28 09:16)
    Zyje czlowiek w skromnosci OBLUDA tak nakazuje prawo Kosciola
  • ~Binko z Bimbrówka wsi Głodzia
    (2018-05-28 07:09)
    Głódź na głodzie chodził przez dzień cały i od tego mu tak"licka" zczerwieniały
  • ~Glupi
    (2018-05-28 02:18)
    Wszystko przez to ze polacy na ogol sa malo inteligentni
  • ~NORBERT
    (2018-05-27 21:39)
    Nam prostym grzesznikom mówią-nie uganianie się za dobrami materialnymi a zbawienie duszy.Widząc przepych biskupa ,jak mam żyć zgodnie z wiarą.Zaczynam ją tracić.
  • ~jedrek
    (2018-05-27 18:59)
    na niepełnosprawnych niech placa biskupi którzy zabraniają aborcji nie zdolnch do zycia plodow
  • ~Walder
    (2018-05-27 14:10)
    Ten uśmiech na flaszkowej mordce mylący. Już go coś drążyło potem przestało ale czyha dalej , mojego Tatusia zaatakowało ponownie po 5 latach. Flaszki dni policzone może założyć sosnową jesionke niebawem.
  • ~Mochreka
    (2018-05-27 10:47)
    Piękna mało zakłamana twarz.Co za boski człowiek prawie święty.Tyle w nim boskości
  • ~Bezdomny
    (2018-05-27 10:33)
    A Syn Bozy nawet nie posiadal swego osla !.Sprawdzic majatki reszty kleru !.
  • ~pozi
    (2018-05-27 09:50)
    złoty cielec !!!
  • ~Oloolo
    (2018-05-27 04:26)
    Tego pana biskupa nie pochwalam, ale również nie pochwalam lisowej gadzinowki która grzebie w cudze...j kieszeni a swoją skrzętnie pomija. Może warto byłoby również sprawdzić jakiego majątku dorobił się Lis pasąc się na TVP za rządów PO PSL. Nie jest to trudne do sprawdzenia i oszacowania.Piszac w dużym skrócie były to grube miliony, więc czym ze jest ten milion glódzia.....
  • ~zniesmaczenie
    (2018-05-26 23:46)
    Ten hierarcha to wzor zgorszenia w Kosciele!!!!!! Jedno wielkie ZGORSZENIE. I co na to Prymas?? , a co na to abp S.Gadecki??.......n i c.

Może zainteresować Cię też: