Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

"Kicz, namnożenie form i refleksyjne szkło". Jak wygląda większość siedzib ZUS? [GALERIA]

10 czerwca 2018, 10:56
"Kicz, namnożenie form i refleksyjne szkło, które odbija otoczenie, ale nie pokazuje wnętrza. To znaki rozpoznawcze wielu siedzib Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Architektoniczny rozmach niestety nie idzie w parze z jakością stawianych budynków”, opisuje na swoich stronach Bryla.pl. Można tam też przeczytać, że reprezentują styl "siermiężnego, nadwiślańskiego postmodernizmu przełomu wieków".
"Kicz, namnożenie form i refleksyjne szkło, które odbija otoczenie, ale nie pokazuje wnętrza. To znaki rozpoznawcze wielu siedzib Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Architektoniczny rozmach niestety nie idzie w parze z jakością stawianych budynków”, opisuje na swoich stronach Bryla.pl. Można tam też przeczytać, że reprezentują styl "siermiężnego, nadwiślańskiego postmodernizmu przełomu wieków". / Agencja Gazeta / Fot. Lukasz Wadolowski Agencja Gazeta
Monumentalne, w wolnostojących budynkach, głównie ze szkła i stali – siedziby ZUS rozsiane po całym kraju mogą onieśmielać. Ale jest kilka wyjątków.
Reklama
Reklama
Tematy:
nieruchomości design architektura ryneknieruchomości budowla siedziba bryła gmach ZUS

Powiązane

Reklama

Komentarze(5)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • mlkjnb
  2018-06-10 11:48:19
  Hej, Redakcjo nie idzcie ta droga - kopiujecie pomysly i rubryki GW. "Malpowianie" zawsze jest obciachowe, a juz w kreatywnych zawodach jak dziennikarstwo - to kompromitacja.
  0
  pokażodpowiedzi (1)
 • [\/].[|-|]
  2018-06-10 13:05:58
  Ech jakby wszystko moglo byc budowane z takim rozmachem jak Muzeum Polin... niestety goje musza zarobic na kulture narody wybranego w pierwszej kolejnosci i dlatego buduja takie ochlapy... Swoja droga na co liczycie? ze 20 tysiecy przedstawicieli narodu wybranego bedzie rzadzic 35 milionami?
  2
 • w
  2018-06-12 09:58:22
  PO co tyle tych siedzib i urzednikow ,pomniejszyc to o polowe.
  0
 • fuj!
  2018-12-03 01:04:50
  A czy w ZUS w Lublinie są jakieś windy dla niepełnosprawnych, czy mają zasuwać po tych schodach, które są na zdjęciu? KOSZMAR I BEZGUŚCIE! Gargamelstwo w czystej postaci.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama