Ranczo Kozidrak warte 7 mln zł trafiło na sprzedaż. "W jednej z łazienek nawet solarium"

| Aktualizacja:

7 mln zł – tyle za nieruchomość pod Lublinem chcą Beata Kozidrak i Andrzej Pietras, którzy teraz wyprzedają wspólny majątek, informuje "Super Express".

wróć do artykułu
  • ~Janek z Norge
    (2018-05-07 19:27)
    JA niechcialbym jej z tym ranczem NAWET za darmo...., jak patrze sie na zdjecie, NAPRAWDE!!!!:))))))
  • ~?
    (2018-04-27 16:44)
    pewnie emerytury na utrzymanie nie starcza ?
  • ~Panzer
    (2018-04-26 23:48)
    Takie pytanie : ile ona waży ? Nie willa, a pani Kozidrak ?
  • ~dada
    (2018-04-21 12:20)
    zeby bylo glosno o tej Kozidrak to swe brudy piora na forach internetu Cos musialo ja uderzyc w czolo pewnie ciezki mikrofon
  • ~psssyt
    (2018-04-20 11:19)
    tyle wspólnej pracy i marzeń....
  • ~POstep swiata
    (2018-04-20 09:19)
    Za spiewanie, gadanie (popularnosc) -ma się az nadto milionow, a za ciezka, fizyczna prace na rzecz innych - na budowach, przy ciężko chorych, na roli - dostajemy grosze i dajemy sobą pomiatac, no ale jak caly czas nagradza się nie tych, których trzeba, albo kształci większość darmozjadow (siedzących przy komputerach), to mamy taki swiat, jaki mamy. To caly czas bledy wychowania - nie uczymy dzieci, mlodziez szacunku do tego co jest najbardziej ważne w zyciu
  • ~w stylu
    (2018-04-20 08:37)
    Styl art novął ala cygan. Jak cała beata.
  • ~kupiec
    (2018-04-20 07:19)
    To stare pudło nie potrzebuje już takich ilości pokojów i łazienek.Ale ceny za te budy to jakieś kosmiczne nieporozumienie.Beatka chce się pieniędzmi podcierać bo po co temu pruchnu tyle papieru.
  • ~czesiek
    (2018-04-20 04:49)
    takie ranczo warte jest tyle , co kupiec zapłaci . nie mnie oceniać ale wnętrze domu w okolicach Winogradów opisane kosztuje i ma swoją cenę . miło jest przebywać w ciszy drzew , zieleni i przyjacuł z psami w parkiu w dobrym i gustownym stylu - ma to sens . kasa jest elementem ważnym ale czy najważniejszym ? .
  • ~Helena
    (2018-04-19 21:54)
    2 hektary? Ja pdole!
  • ~Julka
    (2018-04-19 21:18)
    Trzeba być bardzo bogatym aby utrzymać dom 800 m
  • ~żart
    (2018-04-19 19:43)
    Głupi nagłówek. Ranczo to mają w ameryce i się nie chwalą (biedna Polska). Panie Cierniewski (piosenkarzu), lub Cejrowski (podróżniku) wytłumaczyć słowa pismaków.
  • ~obsmiewala p.Szydlo w Arlamowie
    (2018-04-19 17:31)
    na koncercie organizowanym przez Wspolnote Polska -2016 Zimowe igrzyska polonijne
  • ~cena
    (2018-04-19 15:55)
    Warte jest tyle kto zapłaci, a nie tyle co kto chce.
  • ~Franz
    (2018-02-20 18:45)
    Ta cena to chyba razem z Beatką, mniam mniam...
  • ~sasiad
    (2018-02-20 17:18)
    no tak nowy mezczyzna jest biedny
  • ~ochydztwo odchodzi
    (2018-02-20 15:51)
    ta "piosenkarka" - pituli- a jak sie odezwie z mikrofonem slowami to uszy wieddna
  • ~skulsonialy patriota
    (2018-02-20 15:17)
    Co ta wilia ,dziewczyna jest ,Cud Natury !!!i juz.
  • ~drew
    (2018-02-20 13:17)
    Cena jest absolutnie z sufitu. Teoretycznie podbijają ją te 2 hektary gruntu wokół domu, ale to jest czysta teoria, bo nikt dziś takiego "ogródka" wokół domu nie potrzebuje. Zwłaszcza w Lublinie. Jeśli ta działka da się podzielić i zabudować kolejnymi budynkami, no to mooooże da się coś z niej wycisnąć. Jeśli nie, to nawet 2 mln za całość będzie b. dużo.
  • ~rycho
    (2018-02-20 10:34)
    kto to wycenił naiwny kupi za 2 mln przecież to nic atrakcyjnego wybudowałem kilka domów i wiem co są warte