Śledztwo w sprawie willi Jaruzelskiego umorzone. Prokuratura: Urzędnicy postąpili zgodnie z prawem

| Aktualizacja:

Prokuratura Okręgowa w Warszawie umorzyła śledztwo ws. willi gen. Wojciecha Jaruzelskiego - przekazał w czwartek PAP rzecznik tej prokuratury Łukasz Łapczyński. Dodał, że śledztwo nie wykazało sprzeczności z prawem w procedurze przekształcania użytkowania wieczystego nieruchomości.

wróć do artykułu
  • ~ech...
    (2018-10-29 22:03)
    ub-ecko-POlszewickie ******* nadal maja sie dobrze...
  • ~Korzstali ile wejdzie.
    (2018-10-09 08:41)
    Ci co byli przy korycie, to korzystali ile wejdzie.
  • ~zorientowany
    (2018-10-08 07:47)
    willa na Mokotowie została nabyta w oparciu o te same zasady co pewna willa na Żoliborzu...I comedia finita
  • ~szeregowy w stanie rezerwy
    (2018-10-07 14:06)
    Menelu Lisiecki jeśli masz choć tyle cywilnej odwagi co brudu za paznokciem to przeproś rodzinę pana generała za swoje kalumnie
  • ~ samila
    (2018-10-06 11:12)
    to bylo czerwone prawo i szer wojtek dostal dom
  • ~kaloo
    (2018-10-06 07:10)
    A mnie się wydaje,że będzie jak zwykle.Czyli wyrok pójdzie tyle razy do kasacji,aż dobierze się spolegliwy skład sędziowski który uzna wyższość zapotrzebowania na podjudzanie nad sprawiedliwość.Ot sami swoi vel Kargule.Jeśli nie,to podpalą licząc na wyrok w zawieszeniu.
  • ~ges dorf
    (2018-10-05 19:00)
    Jakie prawo? Prawo z Kremla.
  • ~niech zyje 1 maja
    (2018-10-05 16:48)
    Na tym forum nadawaja prawie same slugusy Wojciecha Spawacza.
  • ~pieski swiat
    (2018-10-05 15:57)
    Co to za prawo ,co to za wymiar sprawiedliwosci ,co to za sedziowie ,ze nie mozna bylo posciagnac do sprawiedliwosci zbrodniarzy ,ktorzy maja krew na rekach. Czy jakies pseudo-logiczne i absurdalne konstrukcje prawne uragajace elementarnemu poczuciu sprawiedliwosci sa w zgodzie ze zdrowym rozsadkiem
  • ~Jantek
    (2018-10-05 12:30)
    Bohater Powstania Warszawskiego Rajmund Kaczyński dostał za zasługi willę na Żoliborzu. Jakoś władze PRL przeoczyły bohaterstwo w powstaniu, gdy inni Ak-owcy byli bici, torturowani i zabijani. Rotmistrza Pileckiego skazał na śmierć ojciec Kryżego i jakoś o tym się nie pisze.
  • ~Zabuzanin
    (2018-10-05 12:16)
    Chwileczke ,a kto zebral nam nasze ziemie i majatki ,mego ojca i gen.W.Jaruzelskiego.Zydzi dostali wszystko .
  • ~graindot1
    (2018-10-05 11:06)
    Plugawej Zmianie nie udało się obrzucić kobity błotem - ale kulsony pisowskie taplają się dalej, zawsze kogoś się uchlapie...
  • ~zin
    (2018-10-05 10:25)
    musze przekazac troche prawdy Kim bylibyscie jakby Jaruzelski nie odal wam wladzy mam na mysli tych wszystkich dr.prawa z bozej laski historykow perukarzy ogrodnikow wszelkiej masci prezesow koryciarzy ktorzy okradaja narod Klepalibyscie biede za 2 tysiace jeszcze cos o bohaterach Solidarnosci ktorzy niby przewracali komunizm Jaruzelski w ciagu jednej nocy udowodnil im gdzie ich miejsce wszystkich mial na widelcu mogl zrobic z nimi co chcial jaby byl naprawde dyktatorem jak ten Chile to by wachali kwiatki od strony korzonkow
  • ~z
    (2018-10-05 09:01)
    Musza POLACYwybrac taki rzad ,zeby dobral sie wreszczie do tych ludzi pozbawil ich majatkow i umiescil tam gdzie teraz powinno byc ich miejsce.
  • ~Szyba
    (2018-10-05 07:42)
    Pewnie zwróci willę kiedy zrobi to Kaczyński !?
  • ~J10
    (2018-10-05 07:18)
    Nie to co na Źoliborzu, ubecki prezent dla Kaczyńskich.
  • ~JewKauke
    (2018-10-04 23:17)
    Ja bym jej zabrał za samą twarz. Toz to Wojtus w długich wuosah!
  • ~manekin
    (2018-10-04 21:29)
    Jest mi wstyd za te osoby piszące tutaj. Przez większą cześć roku przebywam w Niemczech,nie ma czegoś takiego tutaj,nie ma! Wstydźcie się katolicy!
  • ~wlosy z uszu i nosa
    (2018-10-04 21:17)
    a willa kalksztajnow ??
  • ~gen.york
    (2018-10-04 21:00)
    Polska to kraj gdzie mieszkaja Ruskie ********

Może zainteresować Cię też: