Bez przetargu i w użytkowanie wieczyste. Państwowy grunt dla ojca Rydzyka z bonifikatą

Grunt Skarbu Państwa o wartości 1 mln 853 tys. 610 zł toruńscy redemptoryści dostaną w wieczyste użytkowanie za 111 tys. zł - pisze "Polska The Times". Działka leży w imperium ojca Rydzyka, między Wyższą Szkołą Kultury Społecznej i Medialnej a kościołem.

wróć do artykułu
  • ~joanna
    (2017-06-08 22:19)
    Oczekujemy od Platformy,Nowoczesnej,KOD i SLD deklaracji ze odbiorą przekazane za zaniżoną cene te nasze Polskie Grunty temu Agentowi Watykanu przez konfidentów z PiS.
  • ~maniek
    (2017-06-02 06:28)
    żeby szlag trafil tych zlodzieji
  • ~SZyba
    (2017-05-31 05:38)
    To i tak dobrze że miasto nie musi dopłacać do utrzymania tego Rydzyko-landu !? Ale jak wiemy "co się odwlecze to nie uciecze"
  • ~Bingo
    (2017-05-30 16:57)
    Ale ten kosciol ciagnie kase! Od ludzi (starszych) bezposrednio, od panstwa .... jak tylko sie da.
  • ~emeryt i bezdomny.,
    (2017-05-30 11:31)
    Prawda stałe pompowanie w Rydzyka PIS przegra i to szybko dlaczego nie zajmie sie iligarchami taki jak ten pan>To biznesmen umysł przywiazania do materializmu, wchodzi sie na wyzszy poziom i zatraca Bóg pragnie szczerosci a nie naśladowania bogactwem Ego.Ten pan pomieszał rzeczywistość niech weżmie lekcję od P. Franciszka i poczyta sanskryt.
  • ~Ob RP
    (2017-05-30 08:05)
    Czekam kiedy ten święty maz zacznie w ramach odpustu sprzedawac relikwie świętych wyznania toruńskiego!
  • ~JAN S.
    (2017-05-29 22:07)
    Wyjątkowy sk..syn ten Rydzyk ale to wszystko do czasu kiedy to wszystkie Jego machlojki wyjdą na światło dzienne ALLELUJA I DO PRZODU
  • ~Adasszzykk
    (2017-05-29 19:37)
    Tak. Ojciec rydzyk menadzer. Kapucynuw wczarnych sukmanach poras kolejny okrada polskich obywatel i polski to chiena. Ktura niema za grosz wstydu tochiena wypromowana. Przez. Watykan. Przes nasych zondzoncych. I. Ipoprzednikuw. Jdjotuw
  • ~owooo
    (2017-05-29 18:26)
    bedzie tlusta swinia miala sie gdzie pasc
  • ~legionowo nasze
    (2017-05-29 17:55)
    W Legionowie pod Warszawa aparatczyk przystawki PO, prezydent Legionowa Smogorzewski, bliski wspolpracownik rzecznika PO GRabca, oddal za darmo grunt w centrum miasta zonie aktora ZMijewskiego. Kobieta postawila na dzialce pawilony i je wynajmuje pod market. Media glownego scieku milcza. Dlaczego? Wszyscy wiemy.
  • ~Tola
    (2017-05-29 17:51)
    Film Nocna zmiana przedstawiający m.in. rolę Tuska w obaleniu rządu Olszowskiego obejrzałem tuż przed wyborami prezydenckimi w Telewizji Trwam. To był ich wielki wkład w PO-gonienie przyszłego POgańskiego premiera. Bardzo popieram wzmacnianie misji Ojca Rydzyka.
  • ~dede
    (2017-05-29 17:50)
    Przyjdzie taki dzień,że oddadzą wszystko,co ukradli,zawłaszczyli i wyłudzili.
  • ~Alibaba
    (2017-05-29 17:08)
    Przynajmniej w zbożnym celu. Piszcie raczej o reprywatyzacji Warszawy, Krakowa I innych miast. Miejcie na tyle odwagi, ale po nazwiskach!
  • ~kkkk
    (2017-05-29 16:29)
    przeciez PIS zniosl dzierzawe wieczysto--- przemianowano na prawo wlasnosci , wiec co to za farmazony wypisujecie
  • ~Klar
    (2017-05-29 15:36)
    I dobrze towarzyszu rydzyk zawsze dziewico. J...ć i wyciskać z ciemnego luda ile się da. Ciemny lud kocha klechów i lubi jak go doją . Czekam kiedy pisuary wprowadzą obowiązkową danine od każdego obyłatela na kościół. Nieważne wierzący czy niewierzący. Można to połączyć razem z opłatą na reżimową TVP. Ciemny ludek to poprze.
  • ~Wiktor
    (2017-05-29 15:28)
    Przecież tzw. "UBkistan" to za komuny był cały episkopat czyli K.E.P kościoła rzymskokatolickiego a każdy biskupi diecezjalni tzw. "T.W" , czyli tajny współpracownik SB .To tylko szaraczki wikariusze , czy proboszczowie po wiejskich parafiach dawali kazania dla zmyłki aby ludzi przyciągać do słuchania .Za komuny najbardziej w Polsce prześladowali kościoły katolickie jak Starokatolicki Kościół Mariawicki ,Polski Kościół Mariawicki a Polskiego Narodowego Kościoła Katolickiego całkowicie zabroniono rejestrować w Polsce przed wojną i za komuny.Ulgi zawsze miał największy kapucha SB czyli kościół rzymskokatolicki do którego należy Rydzyk i nie powinien znowu mieć nadzwyczajne przywileje. Chyba że Rydzyk zacznie wreszcie coś naprawdę robić i zmieni kościół całkowicie mimo że nawet w K.E.P powstała specjalna komisja wspierania jego poczynań z kadencją przewodniczącego biskupa , który należy do Rady Stałej K.E.P.
  • ~wyborca/bywa tak w zyciu, ze jest taka potrzeba
    (2017-05-29 14:43)
    Coby nie gadac , i coby nie pisac to jak swiat swiatem wszedzie na swiecie Ludziom przyswieca zasada, ze na cele spoleczne sie nie zaluje, i zadna z rad bywa ze psioczac pod nosem, ale albo wysupla grosik, albo niepaskapi skrawka gruntu na takie cele, a i w naszym miasteczku pisano pisano i pisano, ale swiatynia, czy sala stanela i stoi i wcale nie jest to zaden kosciol, no i chwala Ludziom,skoro to Im sluzy.
  • ~Igor
    (2017-05-29 14:35)
    Kassssa, kassssa, kassssa....
  • ~PiS owski lekarz pierwszego kontaktu
    (2017-05-29 14:13)
    I skąd ten skromny i przymierający z głodu Rydzyk weźmie teraz 111 tys. zł ???
  • ~andy
    (2017-05-29 14:12)
    Podoba mi się to. Ojciec Rydzyk to dobry człowiek - tak myślę.