"Jak wybuch Rotundy". Biurowiec w centrum Warszawy znika z powierzchni ziemi

| Aktualizacja:

Z powierzchni ziemi znika biurowiec Universalu w centrum Warszawy. Na jego miejscu powstanie dwa razy większy, 94-metrowy przeszklony drapacz chmur, podaje "Gazeta Wyborcza".

wróć do artykułu
  • ~maliniak w mycce po modłach
    (2017-01-18 09:53)
    To dobrze, że w tym miejscu powstanie coś światowego. Ale chyba bufetowo HGW nie jest Prezydentem światowego formatu!
  • ~Spokojna glowa
    (2017-01-18 10:11)
    Kiedy zniknie ten palac ,pomyslec taka parcela ile mozna zarobic !.Spadkobiercy sie znajda !.
  • ~stolica powinna być piękna
    (2017-01-18 13:58)
    PKiN w pierwszej kolejności powinien być zrównany z ziemią ... dopóki się to nie stanie to nad Warszawą będzie wisiała klątwa Stalina ... budowla koszmarna, nie mająca nic wspólnego z Polską, symbol hańby i zniewolenia Polski przez Sowietów ...
  • ~Topór
    (2017-01-18 15:32)
    Prestyzowa budowla powstanie z inicjatywy,prezydent Warszawy.To nie może się zdarzyć,kaczyński z Glińskim dostana anoreksji,niedługo uruchomią wszystkie swoje organy państwowe i zdechłe media,aby otworzyć pandore ataków,oskarzeń i wszcząć sciganie ABW,policji,i prokuratury..Te diabełki maja doświadczenia z muzeum II Wojny Swiatowej w Gdańsku.
  • ~BUUUUUUUUUUUUUUUU
    (2017-01-19 21:25)
    A ten duzy szpicaty budynek w tle kiedy wyburza?
  • ~Kalinka
    (2017-01-20 14:05)
    Fajnie, będzie renowacja rotundy, to już najwyższy czas na to!
  • ~Antykaczor
    (2017-01-22 11:23)
    Nalezy odbudowac palac Saski I Bruhla
  • ~HOO IM W ...
    (2017-01-25 13:51)
    a mnie się pajac podoba, jest na wzór hamerykańskich wieżofcuf z lat 30 XX wieka, a wam i bufetowej wara od pajaca i działek. DEKRET BIERUTA POWINIEN OBOWIĄZYWAĆ, Z WSIE DZIAŁKI MAJOM WRÓCIĆ DO WARSZAWY, A NIE DO PEJSUF I SZEMRANYCH ZŁODZIEJUF
  • ~PatrzDalej
    (2017-01-29 09:51)
    Z czego się cieszycie? Powstanie kolejna potężna przeszkoda dla cyrkulacji powietrza w centrum miasta, a potem płacz, że smog.

Może zainteresować Cię też: