Robert Lewandowski deweloperem? "Tempo prac jest niesamowite"

| Aktualizacja:

Kapitan polskiej kadry piłkarskiej, Robert Lewandowski, próbuje sił w nowym biznesie. Po tym, jak został wspólnikiem w firmie LS Investments, buduje apartamenty z podziemnym garażem.

wróć do artykułu
  • ~Rob
    (2016-07-26 08:42)
    Robert sam to buduje. Robert tu, Robert tam, Robert za rogiem, Robert w Twojej kieszeni z Twoim ulubionym telefonem, Robert w Twoim domu...
  • ~Grzechu_comeback
    (2016-07-26 10:38)
    NIE MATURA LECZ CHĘĆ SZCZERA ZROBI Z CIEBIE..... DEVELOPERA! :) Wystarczy pokopać piłkę i uśmiechnąć się w reklamie i...... obwołają cię Byznesmenem :)
  • ~OBSERWATOR
    (2016-07-26 11:34)
    Drodzy Kibole! Zapewne dziwiliście się co się porobiło z Lewym na Euro 2016.Przecież jeszcze niedawno potrafił strzelić 5 bramek w ciągu 9 minut, a we Francji totalna klapa. Ale mamy już odpowiedź. Jemu Sborna od dawna widocznie wisi jak kilo kitu. Dla niego najważniejszy szmal. Gdyby miał choć trochę honoru opaskę kapitana juz dawno oddałby Kubie, który był prawdziwą gwiazdą naszej reprezentacji.A Lewy niech nadal buduje apartamentowce, bo to jego Eldorado szybko sie chyba skończy, bo już piszą, że je wartość na rynku po Euro raptownie zmalała. Lewy - zawiodłeś nas chłopie na całej linii.
  • ~ghf
    (2016-07-26 11:14)
    no wczoraj widziałem go z łopatą a Anka latała z taczką... Robert buduje panie redaktorzyno.
  • ~KRUUUUU
    (2016-07-26 08:49)
    Robert dobrze kombinuje :) I dobrze!
  • ~Sportowcy z NRD?
    (2016-07-26 16:54)
    Chyba jada na koksie. U niej biceps jak u niego. Sprawdzic wielkosc lechta.czki.
  • ~Tak to widne
    (2016-07-26 20:14)
    No i dobrze. Ma swoje 5 minut, stara się wykorzystać swoją szansę. Nie kradnie. Inwestuje za swoje.
  • ~rycho
    (2016-07-26 16:27)
    Jeszcze mu mało szmalu .Przecież to zwykła pralnia pieniędzy !!!
  • ~Nawigator
    (2016-07-26 12:09)
    Developerzy żądzą lub inaczej niszczą widok Gdyni szczególnie Wzgórze św. Dominika Nowotki od strony morza. Pieniądze radzą sobie z drzewostanem z Konserwatorem Zabytków i urzędnikami. Czas na nowych rzetelnych ludzi ,mogą być zamożni aby na funkcjach nie szukali lewych dochodów.
  • ~ddewr
    (2016-07-26 09:47)
    Trochę żonką powinien się zająć bo całkowicie mu już zi....je.
  • ~spoko
    (2016-07-27 12:16)
    Żygać mi się chce od tych Lewandowskich eeeee, gdzie nie czytasz to oni , temat by tłuszczę odciągnąć od innych ważnych tematów.... choćby zmiany w służbie zdrowia(wraca komuna) .
  • ~wiem
    (2016-07-26 18:58)
    parszywe polactwo daje upust swojej zazdrosci. Panie Robercie tak trzymac!
  • ~Saba
    (2016-08-05 11:47)
    jeśli chcesz przedłużyć sobie opaleniznę na wiele miesięcy to polecam Ci Sunea Skin. Suplement, który świetnie wydłuża opaleniznę oraz chroni skórę przed uszkodzeniami podczas opalania. Efekty stosowania widać już po tygodniu.
  • ~Normalny
    (2016-07-26 23:15)
    Co za hejt, jest na tyle mądry żeby zadbać o własna przyszłość - całe życie piłki niebędące kopał.
  • ~Mińszczak
    (2016-07-26 19:57)
    Brawo Pani Robercie !!! Tak trzymać. Wielkie brawa zawsze dla tych, którzy są pracowici i skuteczni. Pozdrowienia dla Pana Lewandowskiego z Mińska Mazowieckiego. :)
  • ~wyjątkowo uczciwy
    (2016-07-26 21:19)
    Brawo uczciwie pracującym w pocie czoła. Ci do fortuny dojdą za milion lat. Jak to w patologicznym kapitalizmie !
  • ~Jan
    (2016-07-26 18:51)
    Ciekawe ile płaci pracownikom. 5 ZL na godzinę.
  • ~justka
    (2016-08-05 15:38)
    Ten artykuł jest nieaktualny. Budynki już tam stoją, a odnośnik w Super Express był opublikowany we wrześniu zeszłego roku... Nie można wierzyć mediom :(

Może zainteresować Cię też: