Tanie mieszkanie sprzedam jeszcze taniej, czyli blues pośrednika

| Aktualizacja:

Ludzie się łapią na oferty: „Pośrednictwo mieszkaniowe: ZERO marży”. Oczywista bzdura, bo przecież ktoś musi za usługę zapłacić. I klienci płacą, słono.

wróć do artykułu
  • ~vcv
    (2015-04-26 13:32)
    dajie się kroić
  • ~Komisarz
    (2015-04-26 13:47)
    A ile już tak nakradli na składki do dotacji z UE wierni pani Kopaćććć
  • ~Naparstek
    (2015-04-26 12:58)
    A myślałem, ze przeczytam i się coś dowiem !
    - Nie doczytałem do końca, bo o wszystkim, ale meritum brak.

    (Że komputer jest potrzebny nie trzeba czytać długiego artykułu).
  • ~Koomoorrrowski
    (2015-04-26 12:59)
    K u r w y do roboty państwo was obroni niech się bogacą nasi alfonsowie...
  • ~czepiajew
    (2015-04-26 11:57)
    no, ale o co chodzi ?! to jest kapitalizm ! cwaniaki, oszuści, kryminaliści, państwa mają wręcz obowiązek żerowania na przeważnie tych co ciężko pracują, coś wytwarzają ! jak ludziom to odpowiada to niech tak mają ! a widać, że odpowiada, bo albo nic nie robią by to zmienić albo wybierają tych samych cwaniaków, oszustów, kryminalistów by dalej ich strzygli na zero ! to po prostu debile !
  • ~xymena
    (2015-04-26 10:39)
    Da się kupić mieszkanie bez pośrednika. Pożytku z pośredników nie ma żadnego. Pomóc nie pomogą a zaszkodzić mnogą solidnie.Sama kupiłam mieszkanie bezpośrednio w 3 tygodnie. Wcześniej miałam do czynienia z 3 pośrednikami i stwierdziłam że każdy robi mnie w bambuko. Im chodzi tylko o 3 procent prowizji, klient może stracić,można go zostawić na lodzie.
  • ~Eksmitowany
    (2015-04-26 10:48)
    Jak już dostałaś okazyjnie jaskinie to czas się mnożyć by potomkowie kredyt kontynuowali dając niezliczone przychody fiskusowi i budowlańcom na jaskinie co by się mnożyć...
  • ~kredytobiorca
    (2015-04-26 12:33)
    Ciekawe z czyjego portfela budowali te ************************ PO i ich pokolenie ...
  • ~12345678910111213415
    (2015-04-26 15:13)
    ABW podobno kiedyś w tym siedziało tylko nie wiadomo ile z tego mieli ...
  • ~edzio
    (2015-04-26 18:43)
    artykuł cieniutki i pełno w nim głupot. Sam jestem pośrdnikiem. I chyba autor większośc uwag dopisał sam i wyssał z palca, bo nie wierzę że doświadczony pośrednik takich głupot naopowiadał.

    Natomiast jeżeli chodzi o komentatorów. Moim skromnym zdaniem to nie sprzedający powinni najczęsciej korzystać z usług pośrednika a kupujący. Jeżeli sprzedający wie co ma to kupujacy nie wie co otrzymuje. A niewiedza kosztuje bardzo dużo. NIe mówię nawet o stanie prawnym mieszkań czy innych nieruchomości ale o cenach. Pamiętajmy że oferenci najczęściej opierają się na cenach z internetu. A tam można spotkać takie głupoty i takie ceny że klękajcie narody.
  • ~Marcin
    (2015-04-26 18:53)
    tylko po co pośrednik lepiej się dogadać z właścicielem i każdy na tym zyska. Naprawdę można kupić po dobrej cenie nam się udało, w getinie sprawnie kredyt załatwiliśmy i po notariuszu wzięliśmy się za remont.
  • ~konsik
    (2015-04-27 11:09)
    Obserwujcie JARTOM - to hale na sprzedaż są teraz najlepszą inwestycją, ale dla duzego gracza. Generalnie potencjał inwestycyjny jest teraz znakomity, trzeba tylko wykorzystać okazje. Tyle.
  • ~lotko
    (2015-05-06 11:22)
    Kwestia kasy - JARTOM ma okazje w całej Polsce, kwestia taka czy znajdziecie na to środki. Nie ma co ukrywać, że to jest okres, który pozwala wejść w nieruchomości, ale wymaga wykorzystania mnóstwa czasu na zarobienie kasy.
  • ~jankes
    (2015-05-21 11:30)
    Rynek daje potencjał inwestycyjny i to całkiem spory, ale generalnie temat zależy od rynku. Wystarczy obserwować JARTOM, mówię o magazynach, bo na tym można zarobić, ale już na mieszkaniach bardzo o to ciężko.
  • ~podan
    (2015-07-08 11:25)
    JARTOM, szczególnie centrum logistyczne w grójcu - jedna z atrakcyjniejszych nieruchomości tego typu w Polsce. Generalnie zarobienie dobrych pieniędzy jest realne, ale wymaga godziwych środków, których na rynku po prostu nie ma.

Może zainteresować Cię też: