Tajny pałac Putina wzorowany na Wersalu? Niepublikowane dotąd ZDJĘCIE

Rosyjski opozycjonista Gieorgij Alburow zamieścił na swoim profilu na Facebooku zdjęcie pełnej przepychu posiadłości, o której mówi się, że to "tajna rezydencja Władimira Putina". Alburow dodaje, że zdjęcie z lotu ptaka nie było "do tej pory nigdzie publikowane".

wróć do artykułu
  • ~ulisse
    (2015-04-10 09:06)
    spirala absurdu rozkreca sie coraz szybciej - Putina czeka ten sam los co Husaina i Kaddafiego - a Rosja pojdzie droga Iraku i Libii.
  • ~STANISŁAW 5146
    (2015-04-09 00:55)
    PANIE PREZYDĘCIE ROSJI POWIEM TAK JESTEM POLAKIEM Z KRWI I KOŚCJI TAK JAK PAN JEST ROSIANINEM Z KRWI I KOŚCJI .
    POWIEM TAK PROSZĘ , NAPRAWDĘ PROSZĘ STAŃ NA WYSOKOŚCJI ZADANIA I POMUC PAN UDOSTĘPNIĆ WSZYSKO CO SIĘ DZIAŁO JAK SAMOLOT BYŁ NAD LOTNISKIEM SMOLENSKU UDOSTĘPNIJ PAN PRAWDĘ .CO SIĘ DZIAŁO I JAKIE ZARYSY ROZMÓW ZANOTOWAŁY TE SKRZNKI CHCEMY WIEDZIEĆ .
    JEŚLI TO LUDZIE PANA ZAWINILI W TYM LOCJE TO ZNACZY MUSZĄ PONIEŚ NAJSUROWSZĄ KARĘ JEŚLI ONI NIE BYLI WINI TEJ TRAGEDJI TO WYGLĄDA NA TO ŻE POLSCY SĄ WINI TEJ OKRUTNEJ TRAGEDJI .
    NIE CHCEMY BYĆ WROGAMI DO PAŃSTWA ROSYSKIEGO CHCEMY ŻYĆ W POKOJU USMIECHAĆ SIĘ A NIE ROZDRAPYWAĆ JAKIEŚ RANY .
    WOJNA TO NAJGORSZA JEST ŻECZ TEGO,TEGO TAMTEGO ŻYCIA JAKIE MIAŁO MIESCE . NIE CHCEMY WOJNY CHCEMY POKOJU TYLKO POKOJU.
    DLA TEGO PANIE PREZYDĘCJIE PUTIN PROSZĘ ZAKOŃCZMY TE SPORY I
    KUTNIE ANI PANU ,ANI NAM NIE CZEBA KUTNI . ITAK NIE SKRZEŚIMY UMARŁYCH ALE WYJAŚNIĆ CZEBA CO BYŁO POWODEM ŻE TEN SAMOLOT RUNOŁ ŚCINAJĄC NAJPIERW DDZEWA A POTEM ROSCZSKAL SIĘ CHCEMY PRAWDY PROSZĘ POMUSZ PAN I NAM WSZYSKIM DOWIEDZIEĆ SIĘ JAKA PRAWDA JEST NAPRAWDĘ . POZDRAWIAM PANA PANIE PREZYDĘCJIE GORĄCO PANA I CAŁY NARÓD ROSYSKI .POLAK Z KRWI I KOŚCJI .
  • ~Gość
    (2015-04-07 15:58)
    toż to mały pałac zimowy,ciekawe kiedy szturm...
  • ~nona
    (2015-04-07 08:27)
    Pustelnia. Luksusowa pustelnia. Tyle człowieka co daje innym.
  • ~sklave
    (2015-04-07 06:42)
    Putin ma rezydencję , pałac i co w tym dziwnego skoro w Polsce minister już w podobnym pałacu, rezydencji mieszka ba posiada całą wieś. Na działce o powierzchni 14 ha państwo Sikorscy mają także do dyspozycji zagrodę dla danieli, ogród, staw, leśniczówkę, a także kort tenisowy.
    Foto na sklave.smieszne-zdjecia
  • ~bole....
    (2015-04-07 05:32)
    co tam Putin kwasniewski pijaczyna to ma dopiero rezydencjeukradl razem z millerem miliiony dolarow za wiezienia napiszcie o tym Putin inny kraj piszcie wiecej o naszych zlodziejach
  • ~Tom
    (2015-04-07 04:14)
    Po pierwsze to jest tutaj pytanie ile w tym wszystkim prawdy, a ile propagandy? Putin jak każdy politik posiada wiele oblicz i spewnością nie jest święty, a więc od przypadku do przypadku należy na niego inaczej patrzeć i oceniać. W naturze rzeczy zazdrość ludzka posiada szczególną moc i chcąc komuś zaszkodzić niejednokrotnie wystarczy ujawnić jego bogactwo, prawdziwe lub domniemane, a automatycznie będzie miał przeciwko sobie masę żle życzących mu osób. To zjawisko można naturalnie bardzo dobrze wykorzystać w celu propagendy. Chcąc np. sprowokować wojnę wystarczy z przeciwnika politycznego zrobić bogatą bestię, a więc najlepiej jest póścić w obieg kilka odpowiednich historyjek. Ogół społeczeństwa powinien dojść do przekonania, że to jest wielka niesprawiedliwość, tak nie może dalej być, a więc coś trzeba z tym zrobić. Po takim praniu ludziom mózgów przychodzi potrzeba działania. Do tego dojdzie parę prowokacji i potrzeba ta będzie jeszcze większa, aż ostatecznie stanie się ona nieodzowna. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak tylko w imię demokracji wywołać kolejną wojnę. // Jak to z Putinem naprawdę jest, nie wiem??? Jest takie powiedzenie "Polityka to największa k_rwa" i moim zdaniem po której stronie ona by nie była to nie można jej wierzyć !!! Powiem tylko jeszcze jedno, nie dajcie się rodacy szczuć, sobą manipulować, instrumentalizować i wciągnąć w jakąś bezsensowną wojnę !!! Jeżeli komuś na wojnie zależy i chce ją koniecznie z Rosją mieć to niech zacznie ją ze swojej strony, od stony Alaski, a nie Polski.
  • ~Palec boży
    (2015-04-07 04:02)
    Slepy by zobaczył że palac ten nie ma zadnego podobieństwa z Wersalem. Był kiedyś zbudowany przez zabitego w bolszewickiej rewolucji ruskiego arystokraty. Ostatni wlasciciel (nie wiem kto) kupił prawie ruinę a potem podczas wielu lat restaurował go. Jak widać na zdjęciu jeszcze nie koniec remontow. Nie wiem czy to Putina, w każdym razie posiadlosc ta nie od razu była kupiona w takim stanie. Meble też nie należa do palacu tylko zostaly sciagniete skąds. Nie wierze ze posiadlosc kosztuje miliard .
  • ~wiesio
    (2015-04-07 01:03)
    WIELKANOCNA WTOPA WYBORCZA, JAŚNIE WIELMOŻNEGO HRABIEGO Z RUSKIEJ BUDY.
    Zakaz krzyżyków, nawet na szyjach urzędników, w kancelarii Komorowskiego? A na Wielkanoc świeckie życzenia. Czy dla przypodobania się postkomunie i wojującym ateistom ?!! Ale dlaczego prezydent nie wystąpił z rodzina tylko z jakąś straszna zgrają ?!!

    Zaskakującej wypowiedzi udzieliła znajoma tłumaczki pracującej przez pewien czas dla Kancelarii Prezydenta. Według jej relacji, w czasie oficjalnych spotkań koleżance nakazywano, aby zdejmowała z szyi krzyżyk. W opowiedzianą historię wpisują się niestety życzenia, które Anna i Bronisław Komorowscy złożyli Polakom z okazji tegorocznej Wielkanocy. Nie ma w nich słowa o tym, z jakiej okazji obchodzimy to najważniejsze dla chrześcijan święto...

    W świąteczny magazynie „Gazety Wyborczej” opublikowano tekst dotyczący dyskryminacji chrześcijan. Na początku zacytowano wnioski z raportu Komisji do spraw Równości i Praw Człowieka w Wielkiej Brytanii. Wynika z nich, że brytyjscy chrześcijanie bardzo często są poddawani presji, aby nie ujawniać swojej wiary. W pracy nie wolno im nosić krzyżyków, a wielu ukrywa swoją religię w obawie przed szyderstwami. Autorka tekstu zaznacza jednocześnie, że również w Polsce wielu katolików czuje się dyskryminowanych. I na dowód tej tezy przytacza szereg wypowiedzi.

    Wśród rozmówców jest małżeństwo z Warszawy – Monika i Adam. – Najtrudniej jest, gdy myślę, w jakiej rzeczywistości będą żyły moje dzieci. Boję się, że na co dzień będą stawiane w sytuacjach, w których będzie trzeba dać świadectwo swojej wiary, że będą wyśmiewane, szykanowane w pracy, bo na przykład będą nosić krzyżyk – mówi Adam i w tym momencie włącza się Monika: – Coś takiego zdarzyło się znajomej tłumaczce, która pracowała dla Kancelarii Prezydenta – opowiada. – Powiedziano jej, że podczas oficjalnych spotkań musi zdjąć „tę biżuterię”. Odmówiła. Nie podziękowali jej za współpracę, ale było nieprzyjemnie – dodaje.

    To szokująca opowieść. Dotychczas takie historie zdarzały się najczęściej w krajach Zachodu, np. wspomnianej na początku Wielkiej Brytanii i zazwyczaj dotyczyły pracowników linii lotniczych. Chyba nikt nie spodziewał się jednak, że do podobnej sytuacji dojdzie również w Polsce, w kancelarii prezydenta Bronisława Komorowskiego, który tak chętnie odwołuje się do polskich tradycji a nawet do nauki Kościoła.

    Jakże wymownie brzmią w tym kontekście życzenia, które urzędujący prezydent wraz z małżonką złożyli Polakom z okazji tegorocznych Świąt Wielkiej Nocy.

    Jest tam o radości, optymizmie, serdeczności, wyciszeniu sporów i konfliktów, a także o... wiosennym nastroju. Nie pada natomiast ani jedno słowo o tym, że obchodzimy najważniejsze święto chrześcijańskie, które upamiętnia zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa...
  • ~gosc
    (2015-04-06 23:22)
    Nasi zlodzieje tez maja podobne posiadlosci pozxa granicami Polski.
  • ~ekscentryk
    (2015-04-06 22:09)
    Nie dziwię się więc, że już mu się znudziły te rezydencje i dlatego woli zamieszkać w schronie przeciwatomowym do końca swojego żywota. Bo po wojnie nuklearnej nie będzie po co wychodzić. No i nie będzie już potrzebował tych 200 miliardów $, które przytulił.
  • ~stary UBek
    (2015-04-06 21:16)
    a może ten kundel N ałęcz cuś BRUNKOWI zaradzi
  • ~biedny ciemno ruski lud ale sam winien za to co ma
    (2015-04-06 21:14)
    RE~minneta 2015-04-06 19:57
    obciągasz putinowi, a o rusach nie piszesz, że się rusy uchlali z radości, że ich własne oddziały zaporowe jeszcze nie utłukły ?
  • ~Kotek
    (2015-04-06 21:13)
    Mniał,minał też bym chciał.
  • ~momo
    (2015-04-06 21:12)
    do minneta - w ciągu doby zgineło cztery razy więcej kacapów przez swoją głupotę.
  • ~kiejstut
    (2015-04-06 20:58)
    Mam nadzieję, że panowie od trudnej przyjaźni nie sprze (-dali ) jemu (albo jego słupowi) jakiegoś kawałka Polski, bo wtedy na pewno znajdzie jakąś mniejszość rosyjską u nas, oczywiście przez nas udręczoną, i zwolenników republiki tego rejonu dążących do połączenia z macierzą.
  • ~marko62
    (2015-04-06 20:54)
    Nie tak dawno były pokazywane apartamenty Janukowicza,teraz Putina,ciekawe, czy wszyscy kojarzą to samo co ja, - a może pokażmy naszych dorobkiewiczów co zrobili majatki w ciągu 25 lat, jak mieszkają,nie jeden ma fortunę co inni robili to przez pokolenia, może bym wtedy wiedział gdzie te moje 100 milionów.
  • ~BASIOR
    (2015-04-06 20:52)
    BRUNEK też o tym marzy ale z km to ma realizować z głąbami z WSI i palantem teściem SBekiem no z kim cieciem G rasiem bidula
  • ~kjgh