Baby boomers vs. millenialsi na rynku mieszkaniowym - jak kupują? I co?

| Aktualizacja:

Millenialsi coraz śmielej wkraczają na rynek nieruchomości. Jakie rodzaje lokali kupują poszczególne pokolenia i jak wyglądają różnice między miastami? Zestawienie zmian pokoleniowych w kontekście nabywania mieszkań opracowała sieciowa agencja nieruchomości Metrohouse.

wróć do artykułu
  • ~kamil
    (2019-03-22 10:19)
    Mam 22 lata, ludzie w moim wieku coraz częściej decyduja się na kupno mieszkania, zazwyczaj z pomocą rozicow bo sami niekoniecznie mogą wziąć kredyt. Mnie też ojciec pomógł kupić kawalerkę na osiedlu Robyga w Warszawie, jak aczynałem studia na początku tego roku. Nie trzeba być orłem, żeby policzyć, że wynajem na dłuższą metę się nie opłaca.
  • ~Pepe
    (2019-03-24 13:19)
    Jako przedstawiciel millenialsów mogę śmiało stwierdzić, że zależy nam na dobrze wyglądających inwestycjach. :) Na szczęście rynek w Polsce ulega zmianom i deweloperzy zmieniają swoje inwestycje w bardziej kameralne, przyjazne człowiekowi. Taką inwestycją jest np. "Dom pod 6" od Napollo, gdzie kupiłem swoje mieszkanie. Skandynawski styl, niska zabudowa i zadbanie o tereny zielone wokół inwestycji. :)