To takie proste

Uwielbiam aranżować stół dla swoich gości, dlatego zwracam uwagę na każdy szczegół, od talerza po dekoracje. Dzięki kilku elementom, ozdobom świątecznym i dodatkom, codzienna aranżacja stołu nabierze zupełnie nowego charakteru. Paleta kolorów w magicznych odcieniach lodu i srebra oraz wyraźnie określone centralne elementy wprowadzają na stole harmonię - mówi Delia Lachance, założycielka Westwing. I wskazuje trzy najmodniejsze aranżacje.

Reklama

Stół: Winter Wonderland

Szlachetne srebro, delikatne akcesoria z brokatem oraz len stworzą magiczną atmosferę jak z krainy śniegu. By uzyskać elegancką, zachwycającą aranżację, wybieram klasykę, czyli prosty biały obrus. Dodaję mnóstwo szklanych akcesoriów, które pięknie odbijają światło świec i srebrną misę dekoracyjną wypełnioną srebrzystymi dekoracjami, by jeszcze bardziej przykuć wzrok i oczarować gości.

Reklama
Media
Media

Dekoracje w kształcie liści i kwiatów, srebrne sztućce, szklane talerze, pierścienie na serwetki i ozdoby z reniferami uszlachetnią aranżację.

Stół 2: Francuski Chateau

Połączenie efektownej miedzi i naturalnych szyszek wykreuje aranżację pełną francuskiego szyku. Aranżacja w swobodnym stylu francuskiego Chateau zbudowana jest na kontrastach. Połączyłam w niej ręcznie robioną ceramikę, dekoracje w odcieniach miedzi i naturalne elementy, takie jak szyszki. Efekt: stół pełen niezobowiązującego przepychu!

Mnóstwo ciepłych, metalicznych akcentów na stole w stylu Chateau podkreśli świąteczny charakter spotkania.

Media
Media

Stół 3: Górski Chalet

Dekoracje z drewna, klasyczne potrawy, gałązki ostrokrzewu przywołają przytulny klimat górskiej chatki. Lniany obrus i niebanalne drewniane podstawki zestawiłam ze świecami, szyszkami i dekoracyjnymi gałązkami obsypanymi owocami ostrokrzewu. Sztućce o złotym wykończeniu nadają całości świąteczny charakter.

Aranżacja będzie kompletna z półmiskiem z litego drewna, elegancką zastawą stołową i niestandardowymi drewnianymi podstawkami.

Media
Media
Media