Lekkie jak piórko

Reklama

Nie mamy wątpliwości – jeśli chcesz stworzyć najmodniejszą aranżację świąteczną, postaw na pióra! Dekoracje choinkowe – bombki, łańcuchy, zawieszki są lekkie i urocze, sprawią, że choinka będzie wyglądała jak puch. Wnętrze także może sporo zyskać dzięki detalom z piórami: poduszkom, lampie, dekoracjom. Tak lekko w domu jeszcze nie było!

Lodowa kraina

- Biel, metaliczne tkaniny i srebrne detale królują w tym sezonie na wybiegach modowych. Naturalną konsekwencją jest przeniesienie tych trendów także do wystroju wnętrz – komentuje Marta Suchodolska, dyrektor kreatywna Westwing. Taka kolorystyka wszystkim nam kojarzy się z zimą. Gwiazdy, płatki śniegu, oszronione rośliny w odcieniach bieli i srebra są podstawą dekoracji. Dużym zaskoczeniem jest kryształ, który powraca na salony w wielkim stylu. Kieliszki, karafki, patery, które pamiętamy z babcinych kredensów, to w tym sezonie najbardziej pożądane elementy nakrycia stołu.

Leśne klimaty

Trend scandi zmienia się zimą w klimat górskiej chatki. Podpowiada nam, jak zaaranżować świąteczny dom. W centrum uwagi – drewno. Z niego wykonane są ozdoby choinkowe, świeczniki, lampiony. Drewniane dekoracje będą pięknie współgrać z futrzanymi tekstyliami. Wprowadzą do Twojego domu przytulność i spokój, tak potrzebne w święta.

Czarująca tradycja

Trzy kolory, z którymi kojarzy się świąteczna aranżacja? Oczywiście zieleń, czerwień i biel! Każdy z kolorów wnosi coś unikalnego: zieleń przynosi spokój, czerwień rozgrzewa atmosferę, a biel dodaje elegancji. Wprowadzając do aranżacji złote akcenty, nadasz jej glamourowego charakteru. Klasyka nie ma terminu ważności.