Urządzenie wyprodukowano w szerokiej gamie rozmiarów, dzięki czemu z łatwością można precyzyjnie dobrać jego wielkość do każdego pomieszczenia. Jego strzelista forma doskonale podkreśli wysokość pomieszczenia. Urządzenie dobrze sprawdzi się przede wszystkim w przestrzennych wnętrzach, np. w starym budownictwie czy też loftach, w których dodatkowo skomponuje się z wyeksponowanymi instalacjami czy też technicznymi detalami konstrukcji.

Reklama

Marka Samsung wprowadza nową pralkę z serii Eco Bubble. Urządzenie ma dwa zawory – na ciepłą i zimną wodę. Dzięki temu użytkownicy mogą wykorzystać ciepłą wodę ogrzaną przez kolektor słoneczny lub pompę ciepła, a tym samym zmniejszyć pobór energii elektrycznej.

Model WF1804WPVH z oddzielnymi zaworami do czerpania ciepłej i zimnej wody pozwala wykorzystać możliwości ekologicznych instalacji, w konsekwencji zmniejszając pobór energii elektrycznej. Dodatkowo technologia zastosowana w pralce skutecznie pierze i ochroni nawet delikatne tkaniny, które można prać w temperaturze 15°C. Dzięki aktywnym bąbelkom, które jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania powstają z mieszaniny detergentu i powietrza, ubrania są szybciej i dokładniej wyprane. Urządzenie ma również specjalnie wyprofilowany bęben, który chroni tkaniny przed uszkodzeniem podczas wirowania. Różnorodne programy prania umożliwiają wybór najlepiej dostosowany do rodzaju materiału.

Kryształy Swarovskiego zachwycają od lat. Niewiele osób jednak wie, że marka jest obecna także w segmencie dodatków do domu. W przedmiotach z linii Ambiray kolekcji Home Accessories oczywiście nie brakuje kryształowych rozbłysków połączonych z metalem. W skład kolekcji wchodzą takie akcesoria, jak tacki, uniwersalne pojemniki, ramki na zdjęcia oraz świeczniki na tealighty dostępne w trzech rozmiarach.