Marka znana przede wszystkim z produkcji kawy illy wprowadziła na polski rynek ekspres, który wykorzystuje kapsułki iperEspresso. Maszyna FrancisFrancis!X7, która wyglądem przypomina kosmicznego robota, zaprojektowana została przez Lucca Trazzi. W poliwęglanową obudowę maszyny został wbudowany podświetlany panel dotykowy, dzięki któremu obsługa ekspresu jest intuicyjna. Wyposażono go w 15-barową pompę, program automatycznego odkamieniania wody oraz dźwiękowy i świetlny system informowania o stanie urządzenia. Widoczny od frontu urządzenia litrowy zbiornik pozwala na przygotowanie około 22 – 30 porcji espresso.Niejeden amator sportu marzy o domowej siłowni.

Reklama

Aby komfort użytkowania takiej salki był odpowiedni, warto również zadbać o właściwą podłogę. Do tego celu nadaje się podłoga korkowa marki Torlys. Materiał jest miękki, cichy i ciepły, a dzięki temu bardziej komfortowy podczas ćwiczeń. Korek to również materiał odporny na uszkodzenia, dlatego też nie ulegnie zniszczeniu np. pod ciężarem maszyn siłowych. Deski łączone są systemem zamków, który zapewnia stabilność i umożliwia trzykrotny demontaż i ponowne ułożenia podłogi z zachowaniem gwarancji na szczelność połączenia płytek korkowych. Istnieje także możliwość wymiany uszkodzonej deski z każdego miejsca bez konieczności demontażu całej podłogi.

Baśniowe lampyDziewczynki przywiązują dużo większą wagę do wyglądu otaczających je przedmiotów niż chłopcy. Z myślą o małych kobietkach powstała nowa kolekcja lamp Queen firmy Technolux. Najnowsza propozycja marki Technolux wprowadza do dziewczęcych pokoi nieco baśniowego klimatu. Linia składa się z 5 opraw oświetleniowych nawiązujących do atrybutów księżniczki i królewskiego dworu. Do wyboru jest pałac, kareta zaprzężona w konie, a także oświetlenie w kształcie rumaka. Asortyment obejmuje zarówno lampy wiszące, jak i kinkiety w pastelowych kolorach.