Podniesione oparcia podpierają wysokie partie pleców oraz głowę, opuszczone zaś nadają meblowi przestronnego charakteru, optycznie powiększając wnętrze. Dla osób ceniących sobie półleżącą pozycję wraz z sofami dwu- i trzyosobowymi producent oferuje przedłużone siedziska typu szezlong.

Reklama

Ponadczasowa biel to idealne rozwiązanie zarówno do przestronnych wnętrz, jak i małych mieszkań. Taką ofertę do salonu i jadalni proponuje marka Bydgoskie Meble. Systemowe meble Corano charakteryzują się prostą, geometryczną formą, spojoną aluminiowymi ramami i grafitowym szkłem podświetlanym błękitnym światłem diodowym. Szeroka gama elementów doskonale sprawdzi się zarówno w małych, jak i większych pomieszczeniach. W kolekcji dostępnych jest trzynaście różnych brył, m.in.: witryny, komody, szafki niskie i wiszące oraz półki. Fronty i zewnętrzne korpusy mebli pokryto folią PCV o wysokim połysku, w szufladach zaś zastosowano prowadnice z systemem cichego domykania. Meble objęte są 6-letnią gwarancją.

Mała kuchnia to w większości polskich mieszkań żadna nowość. Firma Kuchinox wprowadziła więc do sprzedaży nowy zlewozmywak kuchenny. Jednokomorowe, prostokątne urządzenie o wymiarach 530 mm x 450 mm doskonale sprawdzą się w małych pomieszczeniach. Jednokomorowy Orion wykonany został ze stali szlachetnej. W skład zestawu wchodzi syfon oraz komplet mocujący. Przystosowany do montażu blatowego nie posiada otworu na baterię. Wykończony jest mikrodekorem, czyli strukturą przypominającą len. Dzięki temu zlewozmywak jest odporny na zarysowania.