W salonie jest oferta blisko czterdziestu projektów pochodzących od 22 deweloperów. Oferty pochodzą z całego kraju, np. Wrocławia, Warszawy, Zielonej Góry, Kołobrzegu i Świnoujścia, a ich liczba stale się powiększa. Nie należy się jednak do końca sugerować się nazwą salonu, ponieważ oprócz ofert z rynku pierwotnego, w znajdują się również nieruchomości z drugiej reki.

Reklama

Oferta salonu skierowana jest do klientów indywidualnych. Do jego powstania firmę Home Broker zainspirowała niezbyt korzystna dla deweloperów sytuacja na rynku nieruchomości. Każdą z wyróżnionych inwestycji można obejrzeć na makiecie oraz animacjach.

Właściciele planują również różnego rodzaju imprezy promujące stołeczne dzielnice i podwarszawskie miejscowości. Jeśli przedsięwzięcie odniesie sukces, podobne salony powstaną w największych miastach Polski. Jeśli klient zdecyduje się na zakup mieszkania z rynku pierwotnego pośrednictwo salonu jest jest bezpłatne, gdyż koszty przechodzą na dewelopera. Jeśli jednak zdecyduje się na kupno mieszkania z drugiej ręki zapłaci 2 do 3 procent prowizji od wartości transakcji.