Transakcja roku na polskim rynku nieruchomości. Nawet 400 milionów euro!

| Aktualizacja:

To jedna z największych transakcji roku w Polsce i Europie. Niemiecki fundusz Union Investment za 350-400 mln euro kupił łódzkie centrum handlowe Manufaktura.

wróć do artykułu
  • ~jazu
    (2012-07-30 09:58)
    I tak oto bez armat i czolgow niemiaszki wkraczaja do Polski.

    Co jescze zostalo do sprzedania:

    Baltyk, lasy, rzeki (proponuje zaczac od Odry). Cala reszta i tak juz nie polska.
  • ~ateista
    (2012-07-30 16:59)
    UNIA dała i odebrała gotowe swoje,podzielili się z Francuzami,wykupią wszystko na co dali dotacje.
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2012-07-30 14:10)
    ZA RZĄDÓW MAFII-tuska POWOLI niemniaszki ROZDRAPIĄ NASZ KRAJ , JAK WIDAĆ RUDZIELEC TO UMOZLIWIA , JAK NAJPRĘDZEJ MAFIE ODSUNĄC OD WŁADZY ...
  • ~JKa
    (2012-07-30 14:13)
    polski orlen wykupil w niemczech siec stacji benzynowych BP; i kogo to w niemczech interesuje?
  • ~efrb
    (2012-07-30 11:33)
    Szkopy nie potrzebują teraz wojska,kasa zastępuje wojsko .Kto sprzedaje niemcowi rodzinną ziemie to zdrajca
  • ~Ironimuss
    (2012-07-30 16:02)
    "~Robnad2012-07-30 13:47 "P.S. najmą może trochę lemingów do sprzątania. - - Przypuszczam, ze zgorzkniały zrzęda pracy tam już nie dostanie ...
  • ~Ostoja
    (2012-07-30 16:04)
    LAS PŁONIE" ,
    od fikcyjnej zmiany ustroju na zgniły KAPITALIZM z grubą kreską Mazowieckiego-siła spokoju. Pan docent Balcerowicz z Katedry Marksizmu i Leninizmu i Gosp.Socjalistycznej, czy jakoś tam, z Lewandowskim zrobili wszystko co trzeba, by przemysł narodowy i PGR-y zlikwidować wg wytycznych do tajnej umowy z Bankiem Światowym, i jeszcze więcej wg Magdalenki i O.S. To Pozwoliło na sprzedaż za grosze i uwłaszczenie nomenklatury itd. Szkoda słow, bo dalej Polskę w obce ręce oddają nasze władze, takie polskie jak z 1/2 Kaszubo-Niemca i z Bula-Bezndzieji z Ruskiej Budy..
    My Polacy to wiemy i znamy, ale puczu, czy powstania nie zrobimy, bo TUskoPOlska jest opleciona wrażą siecią byłych służb esbecko-wsi`siowych itd
    Nowa Uchwała już taką ewentualność uwzględniła i odpór zabezpieczyła. Władza nie ludowa nie śpi, a czuwa, a z nią Bul-Beznadzieja, a Bronisław I-szy. Ende, bo to i za długo!
    Do wyborów trzeba, ale to od narodu otumanionego nieco, lub więcej zależy, czy do urn pójść zechce, miast na grylla itd. A kto glosy liczy toć wiadomo nie od dziś!
  • ~Pytek
    (2012-07-30 16:14)
    Ja się pytam
    Czy aby na pewno to kapitał niemiecki?
  • ~MM
    (2012-07-30 16:16)
    re-Alek2012-07-30 13:29

    ...ales ty glupi. Idz sie leczyc ze swoja ksenofobia. Puki nie jest za pozno.
  • ~pytanko
    (2012-07-30 16:17)
    Czy coś zostanie w polskich rękach? Chodniki?
  • ~JANEK
    (2012-07-30 16:38)
    ~~MM dlaczego karzesz się leczyć innym lecz się sam .
  • ~Morales
    (2012-07-30 17:27)
    ~Demos2012-07-30 17:08 -- A czy ktoś z Was gamoniów rozpisujących się o rozkupowaniu Polski zastanowił się do kogo obecnie należy Manufaktura? Poziom inteligencji polskich internautów poraża. --- Masz racje i dodam jeszcze: Poziom dziennikarzy jest ten sam...
  • ~Demos
    (2012-07-30 17:08)
    A czy ktoś z Was gamoniów rozpisujących się o rozkupowaniu Polski zastanowił się do kogo obecnie należy Manufaktura? Poziom inteligencji polskich internautów poraża.
  • ~Robnad
    (2012-07-30 13:46)
    POkemońskie durnie się cieszą,jestem tylko ciekawy z czego?
    jakiś argument proszę.
    takie tam pierdoły ,jak zwolnienie od podatku,i transfer zysków do Niemiec to przecież pryszcz.
  • ~"Tacy sami a sciana miedzy nami...."
    (2012-07-30 17:16)
    Za swoje pieniadze przeciez tego nie skupuja ale tez nie kazdy ma dostep do takich pieniedzy na tak niskim oprocentowaniu jak moze miec Deutsche Zentral-Genossenschaftbank, ktorego siedziba jest w charakterystyczny budynek przy Parisen Platz 3, Frankfurt.
    Przecietny czlowiek moze tylko sobie snic o takim oprocentowanu pozyczki na wlasna klitke w jakims budynku. Ludzie sa "rabani" przez owe instytucje ze wszystkich mozliwych stron.
  • ~Kazik
    (2012-07-30 18:21)
    z tego co czytam wnioskuje ze matolkom marzy sie socjalizm.
  • ~Morales
    (2012-07-30 17:56)
    Czytaj z uwaga i komentuj podobnie: (~98% POLAKÓW2012-07-30 17:37)
    Glupie komentarze mnie nie... A rzetelny dziennikarz to chyba nie ten, który "zapomina" poinformowac o obecnym kapitale i jego wlascicielach.
  • ~fanfan
    (2012-07-30 18:00)
    Unia daje kase i każe budować,bo niebawem odbiorą co nie zostało jeszcze sprzedane,jak swoje.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-07-30 18:45)
    re PIS falszywka 2012-07-30 17:35

    Pozamiatamy chodniki prezesem dupalinem...
    TW Balbina -jaroslaw prezes...chroniony przez obsadzony przez PIS ...IPN . ( fabrykuja oskazaja , ukrywaja ), q... czas z tym zrobic koniec.
    Ujawnic wszystkie teczki...PIS zniknie z powierzchni ziemi...!!!
  • ~jk 2
    (2012-07-30 18:52)
    zrozumcie wkoncu ze kapitalizm znaczy prywatny handel tu sie kupuje i sprzedaje, na handlu zawsze sie najlepiej zarabialo,na calym swiecie tak sie robi,
    kryzysy powstaja przewaznie przez panstwowe instytucje jak rzady ktore zyja ponad stan,zadluzaja sie i wciagaja narody w nieszczescia.
    tam jest problem.

Może zainteresować Cię też: