Deweloperzy walczą o klienta. Nietypowe chwyty

| Aktualizacja:

Promocje i obniżki cen to za mało, by przyciągnąć klientów. Teraz deweloperzy budują przedszkola, szkoły i sponsorują imprezy kulturalne

wróć do artykułu
  • ~Jola
    (2011-10-31 09:51)
    MIESZKANIA DZIŚ WEDŁUG ZAROBKÓW SZAREGO OBYWATELA , TO SPADEK CENY O 30% ...
  • ~Kacap Leśny
    (2011-10-31 11:04)
    Trzymajcie się z dala od Dolcana to szalbierze i naciągacze.
  • ~5678
    (2011-10-31 09:41)
    czasem nawet daja za darmo breloczki, dlugopisy, pendrive'y - na prawde deweloperzy są jak ryśki - to fajne chłopy
  • ~klient czekający na jeszcze większe obniżki
    (2011-10-31 09:37)
    Tu nie chodzi o żaden wizerunek developera czy etyczny biznes. Oni po prostu mają długi na głowie i próbują wszystkimi środkami wypchać co się da.
  • ~TheSlaw
    (2011-10-31 09:57)
    wszystko ładnie i pięknie. Jeżeli jest niby taka nadpodaż to dlaczego nie zmniejsza się ceny za 1 metr kw. mieszkania? Każdy wydatek na inne niż budowa mieszkań inwestycje w efekcie zapłaci kupujący mieszkanie. Realna cena 1 m.kw powierzchni mieszkalnej to 3-3,5 tys. zł. Kupujący mieszkanie, nie mający gotówki, bierze kredyt co w sumie go pogrąża na długie lata. Niższa cena za mieszkania spowoduje ponowny boom.Gadżetami się nie skusi klienta.
  • ~Zgredek
    (2011-10-31 10:00)
    Mieszkania są za drogie. A państwo przestało dawać tak wysokie kredyty - bo państwo ma długi. Więc korumpowanie państwa przestało się opłacać. Jak wyłożą na infrastrukturę, to ile będą chcieli za mieszkania?
  • ~hghg
    (2011-10-31 10:41)
    Developer oczekuje zysków na poziomie 3000% ... niech się pukną w głowę. Banki też popłyną na tym, bo skoro klient jest na tyle durny że za małe mieszkanku płaci tyle ile kosztuje budowa trzech dużych domów to nie wróżę mu długiej i stabilnej pracy, to po prostu idiota i zaraz straci pracę. Banki będą w Polsce zdychać w tempie 10 razy szybszym niż na zachodzie.
  • ~rzeczywistość
    (2011-10-31 11:34)
    Różowe lata 200% marży się skończyły. Średnia cena budowy 1m2 wg. raportu rynku nieruchomości NBP to 2-3k. Rzeczywistość dopada sektor, zdrowo myśląca kadra zarządzająca się opamięta, a chciwy straci podwójnie.
  • ~gocha
    (2011-11-03 13:11)
    Dokładnie, siedzą w długach po uszy i chwytają się wszelkich sposobów, żeby znaleźć kupca. ja się już nauczyłam, że każdego trzeba sprawdzić, dlatego kupiłam raport od verdict o deweloperze, od którego brałam mieszkanie. wolę wiedzieć na czym stoję.
  • ~wroblewski
    (2011-11-03 17:08)
    gdyby kredyty byly bardziej dostepne sens w tym wszystkim bylby wiekszy
  • ~PanDuzek
    (2011-11-22 11:18)
    Wspomoże mnie ktoś jakimiś opiniami na temat takiego developera jak AV Szafarnia (spółka córka Vitanii Ltd.), którzy budują Waterlane w Gdańsku?

Może zainteresować Cię też: