Wielki przekręt z "Rodziną na swoim". Po cichu pod stołem

| Aktualizacja:

Nieuczciwe umowy firm budowlanych z klientami. Zaniżając na papierze ceny mieszkań, wyłudzają od państwa dopłaty, które nie kwalifikują się do preferencyjnych kredytów. Grozi za to od 3 do 5 lat więzienia.

wróć do artykułu
  • ~marcin 1987
    (2011-10-07 09:07)
    Ludzie nie mają wstydu !
  • ~jan m
    (2011-10-07 10:25)
    http://niewielki.salon24.pl/350714,tusk-skrytykowal-lisa-za-wywiad-z-kaczynskim
  • ~koniec PO
    (2011-10-07 10:17)
    nie ufać skorumpowanym "sondażom" Szechterów z "wyborczej"
  • ~ludzka rzecz
    (2011-10-07 10:19)
    to ludzka rzecz PO-dpłacić, skorumPOwać, by żyło sie lepiej kolesiom
  • ~JAK MOŻNA POPIERAĆ...PALIKOTUSKA???!!!
    (2011-10-07 10:23)
    MNIE SZLAG TRAFIA! ILU DEBILI MAMY W POLSCE! BYŁ TAK SAMO AKTYWNY JAK DZIŚ,KIEDY TWORZYŁ KOM. "PRZYJAZNE PAŃSTWO" I WIADOMO,ZE NIC W NIEJ NIE ZROBIL CHOĆ TAK SAMO DUŻO GADAŁ I OBIECYWAŁ, CO DZISIAJ MATOŁOM OBIECUJE! ZAMIAST PRZYJAZNE PAŃSTWO, WYSZŁO Z TEGO...NIEPRZYJAZNE DRAŃSTWO!! JAKIMŻ TO DEBILEM TRZEBA BYĆ,ZEBY GŁOSOWAĆ NA ...PALIKOTUSKA!!! WIADOMO,ZE CHOCBY PALIGŁUP NIE WIEM JAK ŹLE GADAŁ O RYŻYM, TO JEST TO JEGO ZIOMAL I TUSK NIGDY GO NIE WYRZUCIŁ Z PEŁO, TYLKO DAŁ MU WŁASNIE TAKIE ZADANIE, KTÓRE TEN "ŚWIŃSKI RYJ" TERAZ REALIZUJE, POMAGAJĄC POmatołom!! LUDZIE! DOKĄD BĘDZIECIE TAKIMI DURNIAMI JAK JESTEŚCIE, BĘDZIECIE WY I WASZE RODZINY TKWILI W TAKIM G..Ó.W.NIE JAKIE MAMY TERAZ!! JAK MOŻNA GŁOSOWAĆ NA PRZESTĘPCE, PRZEKRETASA?! JAK MOŻNA CHCIEĆ ŻYĆ W...NIEPRZYJAZNYM DRAŃSTWIE?! POMYŚLCIE O SWOIM DZIECIACH, JAKI IM LOS ZGOTUJECIE, POPIERAJĄC ZŁODZIEJSKĄ MAFIĘ???!!!
  • ~Obywatel_Miro
    (2011-10-07 09:51)
    Afery PO

    Według niektórych wyliczeń przez ostatnie cztery lata takich afer, zdarzeń, sytuacji konfliktów interesów i skandali wydarzyło się już ponad 700:

    www.nieznudzeni.pl/afery_po.pdf

    http://blogpress.pl/node/9729

    zaś gabinet Donalda Tuska rządzi już ponad 1400 dni. Statystycznie oznacza to, że w tym okresie co drugi dzień miało miejsce takie wydarzenie!
  • ~PO = kryminał
    (2011-10-07 10:30)
    to kolejny przykład PO-lszewizacji (=łamania) prawa.
  • ~żdziwiona
    (2011-10-07 10:36)
    Kto Was tak nakręca.Czytać nie można.Jeszcze ten PIs da Wam popić i popalić.Ale wtedy będzie już za późno.
  • ~Głos
    (2011-10-07 10:47)
    Barany Pisowskie ale was dziś ścisnęło. He he przegrana bliska co? Przypomnijcie sobie jak to za czasów koalicji Pis 2005-2007 korupcja wręcz kwitła!!! Teraz to tylko posłuch.
  • ~Ancymon
    (2011-10-07 09:59)
    Deweloper na swoim to program PiSu, więc czego pisułary się plujecie?
  • ~GAG
    (2011-10-07 10:51)
    PISOWSKIE OSZOŁOMY TO NIE PAŃSTWO W TYM PRZYPADKU OSZUKUJE TYLKO LUDZIE I FIRMY OSZUKUJĄ PAŃSTWO...
  • ~ola
    (2011-10-07 10:56)
    czostkowe sadaze na zagonie czosnku albo robione w israelu
  • ~re:GAG
    (2011-10-07 11:39)
    OSZOŁOMY TO W PEŁO!! MATOŁ NA MATOLE, Z PALIKOTUSKIEM NA CZELE!!! WSTYD MI ZA WAS!
  • ~bob
    (2011-10-07 19:52)
    Jeśli przekręt to w Polsce. Ale pajęczyna przyjmuje tylko swoich-
    jeśli chcesz być bezkarny musisz złożyć hołd pająkowi.
  • ~Tusk i jego bezkarni partacze sa do wymian
    (2011-10-07 21:32)
    Od 4 lat jak to chwali sie Tusk "Polska w bajzlu" co musi procentowac "by zylo sie lepiej..."
  • ~Wiesio 13 bicz na pisiory
    (2011-10-12 11:25)
    Platforma na swoim...ich mać !
  • ~UWAGA!
    (2011-10-07 10:15)
    OD PONIEDZIAŁKU BĘDZIECIE POmatoły MIAŁY BENZYNĘ...PO 10 ZŁ/LITR!!! PACZKA PAPIEROSÓW NAJTAŃSZA...15 ZŁ, NAJTAŃSZE PIWO 10 ZŁ/BUTELKA!!! CIESZYCIE SIĘ???!!! ALE BĘDZIECIE MIELI OSOBISTĄ SATYSFAKCJĘ, ZE NIE ZAGŁOSOWALIŚCIE NA PiS! JAK MOŻNA BYĆ TAKIM DEBILEM, ZEBY POPIERAĆ PALIKOTUSKA?!! SKĄD WY SIĘ DURNIE WZIĘLIŚCIE?! SZOK!!
  • ~PALIKOT TO TUSK-BIS!!!!!!!!!!! UWAŻAJCIE !!!
    (2011-10-07 09:51)
    NIE DAJCIE SIE NABRAĆ TEMU OSZUSTOWI,KTÓRY CHOĆBY NIE WIEM JAK PLUŁ NA PEŁO, BO TO JEST ICH KOLEŚ!! JEDNEN DRUGIEGO BRONI, TO JEST JEDNA I TA SAMA ZŁODZIEJSKA GRANDA-BANDA!!! NIE BĄDŹCIE DEBILAMI, MATOŁAMI I NIE WIERZCIE W TO, CO PLECIE PALIGŁUP!! WIELKIE G.Ó..W.NO ZROBIŁ W KOMISJI "PRZYJAZNE PAŃSTWO", BO WYSZŁO Z TEGO...NIEPRZYJAZNE DRAŃSTWO!!! BYŁ WTEDY TAK SAMO AKTYWNY JAK DZISIAJ, TAK SAMO LUDZIOM KŁAMAŁ!!! OSZUKAŁ POLAKÓW! ...JAK MOŻNA TERAZ WCISKAC GO DO SEJMU???!!! PO CO???!!! ŻEBY MÓGŁ SIĘ KRYĆ ZA IMMUNITETEM ZA SWOJE PRZEKRĘTY?! PRZECIEŻ MA PROKURATURĘ NA KARKU!!! LUDZIE! NIE BĄDŹCIE DURNI, BO MNIE NORMALNIE ...WSTYD ZA WAS!!!
  • ~jajco
    (2011-10-07 08:47)
    Co na to Pitera???
  • ~gonzo
    (2011-10-07 08:44)
    Socjalizm to właśnie takie programy jak ten na wyprowadzanie państwowych pieniędzy.

Może zainteresować Cię też: