Wielki przekręt z "Rodziną na swoim". Po cichu pod stołem

| Aktualizacja:

Nieuczciwe umowy firm budowlanych z klientami. Zaniżając na papierze ceny mieszkań, wyłudzają od państwa dopłaty, które nie kwalifikują się do preferencyjnych kredytów. Grozi za to od 3 do 5 lat więzienia.

wróć do artykułu
  • ~Katarzyn
    (2011-10-07 08:34)
    Nigdy nie potrafiłam zrozumieć dlaczego ludzie z wysokim ilorazem inteligencji wykorzystuja intelekt aby kraść
  • ~guum
    (2011-10-07 08:43)
    HAHAHAH Rodzina na swoim - ddaj głos na PO będziesz kusiał za wszytsko płacić pod stołem. Jeśli będziesz cokolwiek jeszce miał biedaku)
  • ~gonzo
    (2011-10-07 08:44)
    Socjalizm to właśnie takie programy jak ten na wyprowadzanie państwowych pieniędzy.
  • ~jajco
    (2011-10-07 08:47)
    Co na to Pitera???
  • ~szlachcic
    (2011-10-07 08:55)
    a f... frankowi dalej płacą haracz . Trzeba być sprytnym
  • ~polacki
    (2011-10-07 08:59)
    POLACTWO - Wpisz w google a znajdziesz odpowiedź
  • ~oszukany klient
    (2011-10-07 08:59)
    Cały ten program to jedno wielkie oszustwo i wyłudzenie kasy. Faktycznie państwo płaci deweloperom, a nie klientom, bo cała ta dopłata idzie na podwyższenie cen mieszkan. Czyli ci, którzy dziś korzystają z programu, w momencie, gdy skończą się dopłaty, też stracą, i to dużo.
  • ~pisowiec
    (2011-10-07 09:01)
    A co na to Babaryba vel Pitera? Co zrobiła przez cztery lata? Jaką wykryła aferę POza tym dorszem?
  • ~krzy
    (2011-10-07 09:02)
    sam mógłbym napisać taki artykuł jakiś rok temu, kiedy tylko pojawiła się informacja, o obniżeniu cen objętych programem. sytuacja wielu młodych ludzi jest beznadziejna, rodzina na swoim jest często jedyną szansą na zakup własnego mieszkania (na marginesie, znam sytuacje kiedy 2 osoby pracują, nie mają dziecka ani samochodu a pomimo tego mają kłopoty z kredytem). tymczasem rząd który nie chce likwidować programu w sposób jawny (wiadomo - niepopularne) wprowadza takie rozwiązania żeby zszedł śmiercią naturalną. oczywiście i to robi w sposób nieudolny, banalnie prosty do obejścia, przy okazji czyni z obywateli którzy nie mają tyle kasy co Rycho, Zbycho... przestępców a co najmniej krętaczy (jak wynika z artykułu). to niewiarygodne, że taka partia ma 40% poparcie i będzie jedyną która rządzi 2 kadencje. PS. sam przy zakupie mieszkania nie korzystałem z "rodziny" ale program uważam za bardzo dobry, kasa z moich podatków bywa znacznie gorzej wydawana
  • ~marcin 1987
    (2011-10-07 09:07)
    Ludzie nie mają wstydu !
  • ~ry back
    (2011-10-07 09:24)
    dorsz po ile ?
  • ~kkk
    (2011-10-07 09:30)
    Rodzina na swoim głosuje na PO. Brawo Wyborcy . Bać tak naprawdę trzeba się Tuska i całego PO nie PiSu.
  • ~!!!!!!!!
    (2011-10-07 09:45)
    A CZY TAK W OGÓLE TA PITERA...TO JESZCZE ŻYJE???!!!
  • ~SZOK NORMALNIE!!!
    (2011-10-07 09:47)
    DLACZEGO WSZYSTKO, CO ZWIĄZANE Z ...PO...TO JEDEN, WIELKI...PRZEKRĘT!!! ONI JAKO ORGANIZACJA PRZESTĘPCZA POWINNI BYĆ JUŻ DAWNO ZDELEGALIZOWANI!!! NIE GŁOSUJCIE NA...PALIKOTUSKA!!!
  • ~trew
    (2011-10-07 09:48)
    Te dopłaty psują rynek. Dajecie bogatym 82 tys. ... to dajcie też BIEDAKOM których nie stać na kupno mieszkania. Te pieniądze wędrują do kieszeni bankierów oraz developerów którzy zawyżają ceny mieszkań. Mieszkanie za 320 tys.?! Za te pieniądze firma budowlana postawi Wam gotowy dom pod klucz!
  • ~Obywatel_Miro
    (2011-10-07 09:51)
    Afery PO

    Według niektórych wyliczeń przez ostatnie cztery lata takich afer, zdarzeń, sytuacji konfliktów interesów i skandali wydarzyło się już ponad 700:

    www.nieznudzeni.pl/afery_po.pdf

    http://blogpress.pl/node/9729

    zaś gabinet Donalda Tuska rządzi już ponad 1400 dni. Statystycznie oznacza to, że w tym okresie co drugi dzień miało miejsce takie wydarzenie!
  • ~PALIKOT TO TUSK-BIS!!!!!!!!!!! UWAŻAJCIE !!!
    (2011-10-07 09:51)
    NIE DAJCIE SIE NABRAĆ TEMU OSZUSTOWI,KTÓRY CHOĆBY NIE WIEM JAK PLUŁ NA PEŁO, BO TO JEST ICH KOLEŚ!! JEDNEN DRUGIEGO BRONI, TO JEST JEDNA I TA SAMA ZŁODZIEJSKA GRANDA-BANDA!!! NIE BĄDŹCIE DEBILAMI, MATOŁAMI I NIE WIERZCIE W TO, CO PLECIE PALIGŁUP!! WIELKIE G.Ó..W.NO ZROBIŁ W KOMISJI "PRZYJAZNE PAŃSTWO", BO WYSZŁO Z TEGO...NIEPRZYJAZNE DRAŃSTWO!!! BYŁ WTEDY TAK SAMO AKTYWNY JAK DZISIAJ, TAK SAMO LUDZIOM KŁAMAŁ!!! OSZUKAŁ POLAKÓW! ...JAK MOŻNA TERAZ WCISKAC GO DO SEJMU???!!! PO CO???!!! ŻEBY MÓGŁ SIĘ KRYĆ ZA IMMUNITETEM ZA SWOJE PRZEKRĘTY?! PRZECIEŻ MA PROKURATURĘ NA KARKU!!! LUDZIE! NIE BĄDŹCIE DURNI, BO MNIE NORMALNIE ...WSTYD ZA WAS!!!
  • ~Ancymon
    (2011-10-07 09:59)
    Deweloper na swoim to program PiSu, więc czego pisułary się plujecie?
  • ~Ofrajero
    (2011-10-07 10:01)
    Dlaczego jestem wiernym wyborcą PO i premiera Tuska? Gdyż tylko PO:

    *POdniesie POdatek VAT
    *Wprowadzi POdatek katastralny od mieszkań i domków
    *POprze fałszywy i zakłamany raPOrt MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej
    *Odda całkowicie śledztwo w sprawie katastrofy pod Smoleńskiej, w której zginął Prezydent Polski Lech Kaczyński w ręce rosyjskich władz, czyli Putina
    *Zabierze pieniądze z OFE i przeznaczy je do bankrutującego ZUS, czym POzbawi Polaków wyższych emerytur
    *Zadłuży kraj na $ 900 mld
    *Zrobi redukcję etatów w administracji publicznej poprzez zatrudnienie dodatkowych 80 000 urzędników
    *Będzie prowadzić 2 niepotrzebne sejmowe komisje śledcze mające na celu szukania haków na polityków PIS w tym na Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobro, próbując na siłę udowodnić win tych ludzi w rzekomych ich przestępstwach *Odpolityczni TVP obsadzając stanowiska przez swoich ludzi
    *Przywróci do wielkiej POlityki skompromitowanych, lecz niegdyś prominentnych POlityków PO -- Drzewieckiego i Chlebowskiego
    *Zamiecie wszystkie afery związane z POlitykami PO pod dywan -- afera hazardowa, afera stoczniowa
    *Zlikwiduje stocznie
    *Zgodzi się na gazociąg NORDSTREAM na dnie Bałtyku
    *Będzie kręcić lody na Orlikach
    *Zrobi porządek z syfem na PKP
    *Przedłuży w nieskończoność misję polskich żołnierzy Afganistanie
    *POdpisze niekorzystny dla Polski kontrakt gazowy z Rosją, bez możliwości wycofania się z niego
    *Będzie inwigilować dziennikarzy, a także wicepremiera swojego rządu
    *Będzie prowadzić POddańczą i uległą POlitykę wobec Rosji
    *Zacznie walkę z krzyżem, POzwalając na obrażanie, szydzenie i wyśmiewanie kleru, Kościoła a także obrońców krzyża
    *Normą będzie brak odPOwiedzialności POlitycznej przez ministrów w rządzie miedzy innymi za chaos na kolei czy za katastrofę smoleńską lub katastrofę lotniczą CASA, za kłamstwa w sprawie sprzedaży stoczni
    *Będzie oszukiwać Polaków przed wyborami mówiąc, że jest kupiec z Kataru na stocznie, lub, że w Polsce nie ma kryzysu gospodarczego. Będzie wciskać te kłamstwa tylko i wyłącznie aby wygrać wybory
    *Odkryje wielką aferę dorszową, która wstrząśnie całą Polskę. Tym samym skompromitują poprzednią władzę
    *Będzie obrażać PIS i braci Kaczyńskich
    *Będzie straszyć Polaków PIS-em i braćmi Kaczyńskimi, wmawiając, że są oni zagrożeniem dla Polski i Polaków.
    *Odda polski gaz łupkowy (w przeciwieństwie do Norewgii) za bezcen
  • ~UWAGA!
    (2011-10-07 10:15)
    OD PONIEDZIAŁKU BĘDZIECIE POmatoły MIAŁY BENZYNĘ...PO 10 ZŁ/LITR!!! PACZKA PAPIEROSÓW NAJTAŃSZA...15 ZŁ, NAJTAŃSZE PIWO 10 ZŁ/BUTELKA!!! CIESZYCIE SIĘ???!!! ALE BĘDZIECIE MIELI OSOBISTĄ SATYSFAKCJĘ, ZE NIE ZAGŁOSOWALIŚCIE NA PiS! JAK MOŻNA BYĆ TAKIM DEBILEM, ZEBY POPIERAĆ PALIKOTUSKA?!! SKĄD WY SIĘ DURNIE WZIĘLIŚCIE?! SZOK!!