Wielki przekręt z "Rodziną na swoim". Po cichu pod stołem

| Aktualizacja:

Nieuczciwe umowy firm budowlanych z klientami. Zaniżając na papierze ceny mieszkań, wyłudzają od państwa dopłaty, które nie kwalifikują się do preferencyjnych kredytów. Grozi za to od 3 do 5 lat więzienia.

wróć do artykułu
  • ~szanajca
    (2013-05-29 19:11)
    sprawdzie dyr finansowego z Domu Development
  • ~Wiesio 13 bicz na pisiory
    (2011-10-12 11:25)
    Platforma na swoim...ich mać !
  • ~wiktoria
    (2011-10-09 13:24)
    mam rodzine w getin banku i mysle ze to byla dobra decyzja, bo dzieki temu rate mam nizsza i nie mam problemu ze splata
  • ~Tusk i jego bezkarni partacze sa do wymian
    (2011-10-07 21:32)
    Od 4 lat jak to chwali sie Tusk "Polska w bajzlu" co musi procentowac "by zylo sie lepiej..."
  • ~bob
    (2011-10-07 19:52)
    Jeśli przekręt to w Polsce. Ale pajęczyna przyjmuje tylko swoich-
    jeśli chcesz być bezkarny musisz złożyć hołd pająkowi.
  • ~re:GAG
    (2011-10-07 11:39)
    OSZOŁOMY TO W PEŁO!! MATOŁ NA MATOLE, Z PALIKOTUSKIEM NA CZELE!!! WSTYD MI ZA WAS!
  • ~ola
    (2011-10-07 10:56)
    czostkowe sadaze na zagonie czosnku albo robione w israelu
  • ~GAG
    (2011-10-07 10:51)
    PISOWSKIE OSZOŁOMY TO NIE PAŃSTWO W TYM PRZYPADKU OSZUKUJE TYLKO LUDZIE I FIRMY OSZUKUJĄ PAŃSTWO...
  • ~Głos
    (2011-10-07 10:47)
    Barany Pisowskie ale was dziś ścisnęło. He he przegrana bliska co? Przypomnijcie sobie jak to za czasów koalicji Pis 2005-2007 korupcja wręcz kwitła!!! Teraz to tylko posłuch.
  • ~żdziwiona
    (2011-10-07 10:36)
    Kto Was tak nakręca.Czytać nie można.Jeszcze ten PIs da Wam popić i popalić.Ale wtedy będzie już za późno.
  • ~PO = kryminał
    (2011-10-07 10:30)
    to kolejny przykład PO-lszewizacji (=łamania) prawa.
  • ~jan m
    (2011-10-07 10:25)
    http://niewielki.salon24.pl/350714,tusk-skrytykowal-lisa-za-wywiad-z-kaczynskim
  • ~JAK MOŻNA POPIERAĆ...PALIKOTUSKA???!!!
    (2011-10-07 10:23)
    MNIE SZLAG TRAFIA! ILU DEBILI MAMY W POLSCE! BYŁ TAK SAMO AKTYWNY JAK DZIŚ,KIEDY TWORZYŁ KOM. "PRZYJAZNE PAŃSTWO" I WIADOMO,ZE NIC W NIEJ NIE ZROBIL CHOĆ TAK SAMO DUŻO GADAŁ I OBIECYWAŁ, CO DZISIAJ MATOŁOM OBIECUJE! ZAMIAST PRZYJAZNE PAŃSTWO, WYSZŁO Z TEGO...NIEPRZYJAZNE DRAŃSTWO!! JAKIMŻ TO DEBILEM TRZEBA BYĆ,ZEBY GŁOSOWAĆ NA ...PALIKOTUSKA!!! WIADOMO,ZE CHOCBY PALIGŁUP NIE WIEM JAK ŹLE GADAŁ O RYŻYM, TO JEST TO JEGO ZIOMAL I TUSK NIGDY GO NIE WYRZUCIŁ Z PEŁO, TYLKO DAŁ MU WŁASNIE TAKIE ZADANIE, KTÓRE TEN "ŚWIŃSKI RYJ" TERAZ REALIZUJE, POMAGAJĄC POmatołom!! LUDZIE! DOKĄD BĘDZIECIE TAKIMI DURNIAMI JAK JESTEŚCIE, BĘDZIECIE WY I WASZE RODZINY TKWILI W TAKIM G..Ó.W.NIE JAKIE MAMY TERAZ!! JAK MOŻNA GŁOSOWAĆ NA PRZESTĘPCE, PRZEKRETASA?! JAK MOŻNA CHCIEĆ ŻYĆ W...NIEPRZYJAZNYM DRAŃSTWIE?! POMYŚLCIE O SWOIM DZIECIACH, JAKI IM LOS ZGOTUJECIE, POPIERAJĄC ZŁODZIEJSKĄ MAFIĘ???!!!
  • ~ludzka rzecz
    (2011-10-07 10:19)
    to ludzka rzecz PO-dpłacić, skorumPOwać, by żyło sie lepiej kolesiom
  • ~koniec PO
    (2011-10-07 10:17)
    nie ufać skorumpowanym "sondażom" Szechterów z "wyborczej"
  • ~UWAGA!
    (2011-10-07 10:15)
    OD PONIEDZIAŁKU BĘDZIECIE POmatoły MIAŁY BENZYNĘ...PO 10 ZŁ/LITR!!! PACZKA PAPIEROSÓW NAJTAŃSZA...15 ZŁ, NAJTAŃSZE PIWO 10 ZŁ/BUTELKA!!! CIESZYCIE SIĘ???!!! ALE BĘDZIECIE MIELI OSOBISTĄ SATYSFAKCJĘ, ZE NIE ZAGŁOSOWALIŚCIE NA PiS! JAK MOŻNA BYĆ TAKIM DEBILEM, ZEBY POPIERAĆ PALIKOTUSKA?!! SKĄD WY SIĘ DURNIE WZIĘLIŚCIE?! SZOK!!
  • ~Ofrajero
    (2011-10-07 10:01)
    Dlaczego jestem wiernym wyborcą PO i premiera Tuska? Gdyż tylko PO:

    *POdniesie POdatek VAT
    *Wprowadzi POdatek katastralny od mieszkań i domków
    *POprze fałszywy i zakłamany raPOrt MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej
    *Odda całkowicie śledztwo w sprawie katastrofy pod Smoleńskiej, w której zginął Prezydent Polski Lech Kaczyński w ręce rosyjskich władz, czyli Putina
    *Zabierze pieniądze z OFE i przeznaczy je do bankrutującego ZUS, czym POzbawi Polaków wyższych emerytur
    *Zadłuży kraj na $ 900 mld
    *Zrobi redukcję etatów w administracji publicznej poprzez zatrudnienie dodatkowych 80 000 urzędników
    *Będzie prowadzić 2 niepotrzebne sejmowe komisje śledcze mające na celu szukania haków na polityków PIS w tym na Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobro, próbując na siłę udowodnić win tych ludzi w rzekomych ich przestępstwach *Odpolityczni TVP obsadzając stanowiska przez swoich ludzi
    *Przywróci do wielkiej POlityki skompromitowanych, lecz niegdyś prominentnych POlityków PO -- Drzewieckiego i Chlebowskiego
    *Zamiecie wszystkie afery związane z POlitykami PO pod dywan -- afera hazardowa, afera stoczniowa
    *Zlikwiduje stocznie
    *Zgodzi się na gazociąg NORDSTREAM na dnie Bałtyku
    *Będzie kręcić lody na Orlikach
    *Zrobi porządek z syfem na PKP
    *Przedłuży w nieskończoność misję polskich żołnierzy Afganistanie
    *POdpisze niekorzystny dla Polski kontrakt gazowy z Rosją, bez możliwości wycofania się z niego
    *Będzie inwigilować dziennikarzy, a także wicepremiera swojego rządu
    *Będzie prowadzić POddańczą i uległą POlitykę wobec Rosji
    *Zacznie walkę z krzyżem, POzwalając na obrażanie, szydzenie i wyśmiewanie kleru, Kościoła a także obrońców krzyża
    *Normą będzie brak odPOwiedzialności POlitycznej przez ministrów w rządzie miedzy innymi za chaos na kolei czy za katastrofę smoleńską lub katastrofę lotniczą CASA, za kłamstwa w sprawie sprzedaży stoczni
    *Będzie oszukiwać Polaków przed wyborami mówiąc, że jest kupiec z Kataru na stocznie, lub, że w Polsce nie ma kryzysu gospodarczego. Będzie wciskać te kłamstwa tylko i wyłącznie aby wygrać wybory
    *Odkryje wielką aferę dorszową, która wstrząśnie całą Polskę. Tym samym skompromitują poprzednią władzę
    *Będzie obrażać PIS i braci Kaczyńskich
    *Będzie straszyć Polaków PIS-em i braćmi Kaczyńskimi, wmawiając, że są oni zagrożeniem dla Polski i Polaków.
    *Odda polski gaz łupkowy (w przeciwieństwie do Norewgii) za bezcen
  • ~Ancymon
    (2011-10-07 09:59)
    Deweloper na swoim to program PiSu, więc czego pisułary się plujecie?
  • ~PALIKOT TO TUSK-BIS!!!!!!!!!!! UWAŻAJCIE !!!
    (2011-10-07 09:51)
    NIE DAJCIE SIE NABRAĆ TEMU OSZUSTOWI,KTÓRY CHOĆBY NIE WIEM JAK PLUŁ NA PEŁO, BO TO JEST ICH KOLEŚ!! JEDNEN DRUGIEGO BRONI, TO JEST JEDNA I TA SAMA ZŁODZIEJSKA GRANDA-BANDA!!! NIE BĄDŹCIE DEBILAMI, MATOŁAMI I NIE WIERZCIE W TO, CO PLECIE PALIGŁUP!! WIELKIE G.Ó..W.NO ZROBIŁ W KOMISJI "PRZYJAZNE PAŃSTWO", BO WYSZŁO Z TEGO...NIEPRZYJAZNE DRAŃSTWO!!! BYŁ WTEDY TAK SAMO AKTYWNY JAK DZISIAJ, TAK SAMO LUDZIOM KŁAMAŁ!!! OSZUKAŁ POLAKÓW! ...JAK MOŻNA TERAZ WCISKAC GO DO SEJMU???!!! PO CO???!!! ŻEBY MÓGŁ SIĘ KRYĆ ZA IMMUNITETEM ZA SWOJE PRZEKRĘTY?! PRZECIEŻ MA PROKURATURĘ NA KARKU!!! LUDZIE! NIE BĄDŹCIE DURNI, BO MNIE NORMALNIE ...WSTYD ZA WAS!!!
  • ~Obywatel_Miro
    (2011-10-07 09:51)
    Afery PO

    Według niektórych wyliczeń przez ostatnie cztery lata takich afer, zdarzeń, sytuacji konfliktów interesów i skandali wydarzyło się już ponad 700:

    www.nieznudzeni.pl/afery_po.pdf

    http://blogpress.pl/node/9729

    zaś gabinet Donalda Tuska rządzi już ponad 1400 dni. Statystycznie oznacza to, że w tym okresie co drugi dzień miało miejsce takie wydarzenie!

Może zainteresować Cię też: