Wśród 182 mieszkań oferowanych przez dewelopera znajdują się lokale o powierzchni 26,5 – 97 mkw. Projekt będzie realizowany w dwóch etapach. W pierwszym, który ma zakończyć się w III kwartale 2013 r., deweloper planuje budowę 102 mieszkań, wśród których znajduje się 19 mieszkań jednopokojowych (26,5 – 30 mkw.), 47 mieszkań dwupokojowych (40 – 49 mkw.), 30 mieszkań trzypokojowych (56 – 63 mkw.), 5 mieszkań czteropokojowych (69 – 97 mkw.), 1 mieszkanie pięciopokojowe o powierzchni 96 mkw. Do każdego mieszkania będzie przynależał ogródek lub balkon. Średnia cena za 1 mkw. kształtować się będzie na poziomie 7,4 tys. zł.
Reklama
W drugim etapie osiedla powstanie 80 mieszkań i lokali usługowych wraz z terenami zielonymi i placem zabaw dla dzieci zlokalizowanym na terenie patio pomiędzy budynkami. Mieszkania na parterze będą miały ogródki, a pozostałe – balkony. W obu budynkach znajdzie się też jednokondygnacyjny parking podziemny.
Patio Avenir to kolejne osiedle budowane przez francuskiego dewelopera w zachodniej części Warszawy. Przy ul. Batalionów Chłopskich 82 na Bemowie firma zrealizowała osiedla Villa L'azur. Składa się ono z dwóch trzypiętrowych budynków nazwanych na cześć miejscowości Lazurowego Wybrzeża Saint-Maxime i Saint-Tropez. W pierwszym z nich znajduje się 90, a w drugim 86 mieszkań.
Nieco bliżej centrum, przy ul. Jana Kazimierza 49 na Woli, firma stawia osiedle Villa Arte. Składa się na nie kompleks trzech budynków o wysokości od sześciu do jedenastu pięter. Docelowo znajdzie się w nim ponad 840 mieszkań o łącznej powierzchni około 45 tys. mkw.