W nowym, czteropiętrowym budynku przy ulicy Goworowskiej znajdą się 11 mieszkań o powierzchniach 48 – 144 mkw. Na parterze powstanie trzypokojowe mieszkanie z unikalnym, ponad 200-metrowym ogrodem oraz niewielki lokal usługowy. Na pierwszym, drugim i trzecim piętrze projekt przewiduje dwu- i trzypokojowe lokale. Natomiast na ostatniej kondygnacji powstaną dwa przestrzenne studia z antresolami. W podziemiach znajdzie się z kolei 14 miejsc parkingowych.

Reklama

Spółka Unidevelopment finansuje inwestycję ze środków własnych. Deweloper zapowiada, że rozpoczęte w maju tego roku prace potrwają do września 2012 roku. Według założeń pierwsi mieszkańcy otrzymają klucze kilka tygodni później – w IV kw. przyszłego roku. Sprzedaż mieszkań rusza wraz z pierwszym wbiciem łopaty. Unidevelopment nie ujawnia jeszcze ceny za 1 mkw.

– Na dzisiaj nie mogę podać kwot. Proces sprzedaży rozpocznie się już za kilka tygodni i wtedy udzielimy więcej informacji – mówi Ewa Przeździecka, kierownik działu marketingu w Unidevelopment.

Inwestycja zlokalizowana jest pomiędzy ulicami Wysockiego, Bazyliańską i Remblińską. Unidevelopment zachwala, że łatwo stamtąd dojechać do jednej z trzech przepraw przez Wisłę, mostów: Grota-Roweckiego, Gdańskiego lub Śląsko-Dąbrowskiego. Należy jednak pamiętać, że do czasu powstania mostu Północnego obsługują one nie tylko całą Białołękę, Targówek i część Pragi-Północ, lecz także przyjeżdżających z Legionowa, Marek czy Ząbek.