Projekt przygotowany przez biuro architektoniczne MKC Architekci zakłada powstanie mieszkań zróżnicowanych metrażowo: od jedno-, dwu-, trzypokojowych do dużych penthause’ów na ostatniej kondygnacji z tarasami i widokiem na panoramę Warszawy. Inwestor, firma Dor, podobnie jak to robią obecnie inni deweloperzy, skoncentrował się jednak na lokalach dwupokojowych.

Reklama

Na parterze budynku znajdować się będą lokale usługowe. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano też 254 miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Deweloper rozpoczął już sprzedaż lokali. Ceny mieszkań wynoszą 7900 – 10 000 zł za 1 mkw.

Nowy budynek został zlokalizowany przy alei Bohaterów Września, pomiędzy rondem Zesłańców Syberyjskich, centrum handlowym Blue City a parkiem Szczęśliwickim. Znajdujące się w pobliżu arterie łączą inwestycję z kluczowymi punktami miasta. Osoby bez samochodu skazane są jednak na transport autobusowy, ponieważ najbliższy przystanek tramwajowy znajduje się przy ul. Grójeckiej, czyli około 1 km od nowej inwestycji Dor.

Rozwinięta jest za to infrastruktura sportowa. Poza parkiem Szczęśliwickim bogatą bazę rekreacyjną zapewnia sąsiedztwo basenu, kortów tenisowych i siłowni.Inwestycja Dor Group nie jest jedynym projektem w najbliższej okolicy. Nieco bliżej ronda Zesłańców Syberyjskich równie potężne bloki budują firmy Pribo oraz Sando.