Dipservice zajmuje się głównie wynajmem własnej powierzchni biurowej w Warszawie. Dysponuje potężnym zasobem 141 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Składa się na nią 59 willi i 41 budynków z blisko 800 lokalami. W planach spółki jest też budowa wieżowca przy rondzie ONZ, biur przy ul. Foksal oraz kompleksu biurowego niedaleko Galerii Mokotów.

Również TON Agro nie jest maluchem. Spółka zajmuje się głównie przygotowywaniem nowych inwestycji. Posiada też spory pakiet hoteli oraz buduje osiedla mieszkaniowe na Białołęce i w Parzniewie pod Warszawą. Wartość tylko tych dwóch spółek szacowana jest na około 0,5 mld zł. Nowy holding przejąłby majątek wszystkich łączących się spółek w zamian za akcje nowej spółki.

Nie wiadomo na razie, czy do składu holdingu dołączy spółki Intraco, którą Ministerstwo Skarbu Państwa chciało sprywatyzować przez negocjacje z konsorcjum firm: Wogorbi Finance Limited z siedzibą na Cyprze i Radius Projekt z Warszawy. Pod koniec lutego resort ogłosił jednak, że odstąpił od negocjacji bez podawania przyczyn.