Crown Square to biurowiec klasy A zlokalizowany w pobliżu ronda Daszyńskiego. Obiekt, który powstał w kwietniu 2010 r., liczy 16 tys. mkw. Pod budynkiem znajduje się trzypoziomowy parking na 227 miejsc. Wśród jego głównych najemców znajdują się takie firmy, jak np. Oracle, Nike, Microstrategy i GATX Rail Polska. Crown Square to trzeci i ostatni budynek Ghelamco wchodzący w skład warszawskiego kompleksu Crown Investments. Pozostałe dwa obiekty należące do projektu to Crown Point i Crown Tower.

Wciąż pusta stoi sąsiednia działka należąca do Ghelamco. Na parceli pomiędzy Towarową, Łucką, Grzybowską i Wronią powstanie 220-metrowy Warsaw Spire. Na wbicie pierwszej łopaty wieżowiec zaprojektowany przez belgijską pracownię architektoniczną Jaspers-Eyers czeka już ponad dwa lata. W marcu 2010 r. firma uzyskała pozwolenie na budowę, a do końca minionego roku planowała rozpoczęcie prac. Ostatecznie termin ten przesunięto na wiosnę 2011 r.

"Czekamy na targi MIPIM w Cannes. Wtedy też podamy więcej informacji" - zapowiada Anna Krystecka z Ghelamco. Belgijski deweloper buduje także na Mokotowie. Na wrzesień tego roku planowane jest oddanie kolejnej inwestycji w zagłębiu biurowym na Służewcu. Mokotów Nova będzie biurowcem klasy A o powierzchni 40 tys. mkw. W skład kompleksu wejdą trzy połączone ze sobą budynki biurowe liczące od siedmiu do dwunastu kondygnacji. Do tej pory firma zrealizowała na Mokotowie m.in. takie kompleksy, jak Trinity Park oraz Marynarska Business Park.