PKP sprzedaje nieruchomości za setki milionów

| Aktualizacja:

W 2011 r. kolejarze chcieliby sprzedać nieruchomości o wartości co najmniej 200 mln złotych. W zeszłym roku PKP SA rozstrzygnęły 131 przetargów na nieruchomości i grunty o wartości ok. 121,5 mln zł.

wróć do artykułu
  • ~www
    (2012-03-11 12:50)
    w elku na kolei to sami lapuwkarze a PYLKO to ich prawa reka
  • ~bolkowizna
    (2011-01-31 07:44)
    Chodzi o to, żeby doprowadzić do upadku PKP a potem sprzedać wszystko za bezcen. Pewnie kupią PKP Chińczycy. W końcu oni mają kasę. Jeśli chodzi o te długi, to ktoś musi być za to odpowiedzialny, Dlaczego tych ludzi nie wsadzi się za kratki. O, przepraszam, zapomniałem, że PO jest niedotykalne. Włos im z głowy spaść nie może. Najwyżej ktoś znowu dostanie kwiaty.
  • ~lelek
    (2011-01-30 14:15)
    pkp niedlugo swoja dupe sprzeda
  • ~Baca
    (2011-01-30 12:47)
    PO nas Choćby POtop!
    Jak mawia PO cichutku płemieł Hrabia Donald Koniecpolski
  • ~Nie zagłosuję na zakłamanca rudego tuska
    (2011-01-30 12:41)
    Po sprzedaje i niszczy wszystko.

    Niedługo zniszczy ORLEN tak jak juz rozkładaja spółki córki.

    Wszędzie wzrost zatrudnienia kolesi, nic nie robiacych a tylko kaskę zabierających a paliwo powyżej 5 zł.


    Tusk to zakłamana kanalia
  • ~Wojtek z Chomiczówki, ale teraz z Sarnii
    (2011-01-30 11:24)
    Już 2 lata temu mówiłem, że kolejnym zdradzieckim czynem rudego krzyżaka będzie oddanie ( nie sprzedaż!!!) Polskich Kolei i jej infrastruktury krzyżackim braciom. A słowo ciałem się stało. I jeszcze ukradnie ludziom działki i zwinie ogon, jak ten dozorca z Żyrardowa, czyli miller.
  • ~..
    (2011-01-30 10:57)
    najlepiej sprzedac te 30 tysiecy czlonkow po chinczykom na czesci zamienne
  • ~gość
    (2011-01-30 10:46)
    Najlepiej, to teraz sprzedać tory.
  • ~fred
    (2011-01-30 10:31)
    W Polsce to tylko sprzedawać? Ale za jaka cenę? A za pare dni będzie krzyk że nie ma na co tory położyć bo ta ziemia nie jest polska!Byletylko starczyło na odprawy dla prezesów!!!
  • ~kasia London
    (2011-01-30 10:22)
    najlepiej sprzedac cale pkp niemcom albo ruskim, oni lepiej robi takie intersy i bedzie lepiej managerowane , nasze mohery nic nie umiom