Wśród różnych promocji jest specjalna dla tych klientów, którzy mają tyle samo lat co firma. Kolejna przeznaczona jest dla pierwszych 20 osób, które sfinalizują transakcje z Dolcan w 2011 roku. Otrzymają one rabat na mieszkanie. Gest firmy ma jednak swoje granice, upust nie wyniesie 20 proc., ale tylko 10 albo 20 tys. zł.

Reklama

Osoby, które podpiszą z deweloperem umowę w jubileuszowym roku, będą również mogły otrzymać w cenie mieszkania jedno z dwudziestu miejsc parkingowych, lub otrzymać je gratis jako dodatkowe. Deweloper również wykończy po niższej cenie cały lokal 20 klientom, ewentualnie urządzi tyle samo kuchni lub łazienek.

Kolejnym 20 rodzinom firma przez cały rok będzie płacić czynsz, odciążając ich domowe budżety. 20 mieszkań będzie również dostępnych w cenie promocyjnej, bez wliczonej kwoty VAT. Dla tych, którzy po urządzeniu się w nowym lokum chcieliby odpocząć na wakacjach, Dolcan przygotował bony podróżne o wartości 10 tys. zł.

Firma Dolcan została założona w 1991 roku. Do tej pory zrealizowała kilkadziesiąt inwestycji. Deweloper tworzy swoje projekty głównie w aglomeracji warszawskiej, a także w innych miastach Polski: w Lublinie, Kozienicach, Bydgoszczy i Szczecinie. W Warszawie spółka ma w ofercie mieszkania znajdujące się na Woli, Targówku, Białołęce, we Włochach oraz w Rembertowie. Firma ogłosiła też plany budowy osiedla w Markach.