Rodzinne ogrody działkowe znajdują się w całej Polsce. To miejsca przeznaczone głównie na relaks, uprawę warzyw i owoców oraz jako miejsce spotkań dla okolicznych mieszkańców. Okazuje się, że istnieje w Polsce "zamek" z fosą, który powstał właśnie na jednej z takich działek ROD. Ile trzeba zapłacić, żeby stać się jego właścicielem ?

Reklama

"Zamek" na działce ROD

Jak można się dowiedzieć z ogłoszenia w serwisie otodom.pl, ten niezwykły budynek został wzniesiony w roku 1995. Według informacji od sprzedawcy "zamek" jest otoczony fosą, a jedno z dwóch wejść prowadzi przez specjalny most zwodzony. Niezwykły budynek położony jest w Żurczynie pod Bydgoszczą (gm. Szubin, woj. kujawsko-pomorskie). Z ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości dowiadujemy się także, że przy jego budowie wzorowano się na jednym z zamków położonych w niemieckim Bonn.

Reklama
Reklama

Co oferuje zamek i ile trzeba zapłacić?

Na zewnątrz duży murowany grill, dodatkowo domek na drzewie, dwa wykafelkowane małe baseny. W środku znajdziemy pokój przechodni, duży pokój główny z możliwością ogrzewania kominkiem - czytamy w ogłoszeniu o sprzedaży nieruchomości.

Oprócz tego dowiadujemy się, że w "zamku" znajduje się spora kuchnia, kuchnia z 5-palnikową płytą, miejsce na stół z krzesłami. Z kuchni można zjechać "windą" do łazienki i pomieszczenia gospodarczego. Łazienka jest duża, wyposażona w wannę i prysznic. Dodatkowo znajduje się tam niewielkie pomieszczenie gospodarcze, które po sufit wypełnione jest materiałami budowlanymi. W domku znajduje się również piwnica z bramą wjazdową.

Żeby stać się właścicielem tego niezwykłego zamku postawionego na ROD, trzeba zapłacić 150 tys. zł.