Radny PiS: Deweloper dyktuje zasady miastu i zabudowuje tereny, nawet kliny napowietrzające

| Aktualizacja:

Należy zweryfikować, ile decyzji było wydawanych na (inwestycje) tego dewelopera - ocenił warszawski radny PiS Jacek Ozdoba, pytany o sprawę zatrzymania Artura W., któremu b. właściciel klubu Pogoń Szczecin Sabri B. miał - według CBA - wręczyć 200 tys. zł łapówki.

wróć do artykułu
 • ~TTT
  (2019-11-05 11:12)
  Nie ma rzeczy niemożliwych :) wszystko jest kwestią CENY :) Kiedy w końcu ludzie to zrozumieją :)
 • ~korupcja polityczna a`la PIS
  (2019-11-05 11:34)
  Prezes PISu i jego gońcy korumpują senatorów Koalicji Obywatelskiej i PSLu i niezrzeszonych ! Tam jest potrzebny prokurator !
 • ~Pan Sułek
  (2019-11-05 11:52)
  Korupcja korupcją, ale ten burmistrz doigrał się głównie przez swoją bez czelność, g łu potę i rozpasanie. Kłuł ludzi w oczy furą za milion użyczoną przez dewelopera i myślał że nie znajdzie się żaden "życzliwy" który o tym doniesie służbom. Bezmózgowiec totalny.
 • ~Helena
  (2019-11-06 06:35)
  Za komuny takie nadużycia i na taką skalę były niemożliwe. Oszustwo goni oszustwo. Polak potrafi.
 • ~tak tylko pytam
  (2019-11-07 09:50)
  Kulawy deweloper?
 • ~Czytalniczka
  (dzisiaj 00:09)
  Czas, aby rząd zainteresował się deweloperka oraz szarą strefą, która dzięki nim się doskonale rozwija w dużych miastach i atrakcyjnych turystycznie miejscowościach, gdzie bez trudu można wynająć tzw. apartament. Problem tylko w tym, że najczęściej odbywa się to nielegalnie z ominięcie podatków, opłat klimatycznych, których właściciele tychże apartamentów nie odprowadzają lub odprowadzają, ale w znacznie zniżonej stawce. Apartamenty są również zwolnione z wielu obostrzen budowlanych np. systemy ppoż. Jest to tłumaczone tym, że są to budynki krótkotrwalego zamieszkania. Pytanie brzmi - czym są hotele, które muszą spełniać bardzo restrykcyjne wymagania ppoż? Przecież w obu przypadkach są świadczone tego samego rodzaju usługi :(

Może zainteresować Cię też: