Kuchciński nadal mieszka w rządowej willi, chociaż stracił stanowisko marszałka Sejmu

Kancelaria Prezydenta nadal wynajmuje Markowi Kuchcińskiemu rządową willę, choć powinien ją opuścić dwa tygodnie temu – informuje w środę "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu
  • ~Piotr.k
    (2019-11-15 10:28)
    Czy ja dalej muszę utrzymywać tego tępego ogrodnika
  • ~sfustrowany
    (2019-11-14 18:06)
    takivh z lepkimi rekami nie odkleisz od koryta zwlaszcza kiedy koledzy pilnuja zeby klej trzymal mocno
  • ~Krak Krak
    (2019-11-14 03:00)
    To sitwa o moralności banasia.
  • ~pozakorytowski
    (2019-11-14 02:56)
    Kuchciński wygodnie za darmochę mieszka w rządowej willi, bo po cichu pomaga w ciemnych kombinacjach kolesiom ,ponieważ w tej dziedzinie jest specem.
  • ~wieszcz
    (2019-11-13 18:43)
    Na każdego przychodzi dzień zapłaty. Doczeka się i on...
  • ~Camsun
    (2019-10-25 09:02)
    Zakala Polski zaparl sie na smierc i mysle, je dalej jest pepkiem swiata, gad jeden
  • ~Suweren z Warszawy
    (2019-10-24 12:54)
    kto jest odpowiedzialny za powolanie BANASIA na prezesa NIK bez zapoznania sie z postepem czynnosci sprawdzajacych przez CBA? A dlaczego ABW jeszcze nie cofnelo certyfikatu Banasiowi ? Czy US rozpocząl jkontrolę w kamienicy z [pokojami na godziny? Czy prokuratura nie powinna z urzedu rozpocząć śledztwo w sprawie kamienicy i innych nieruchomosci Banasia?
  • ~Julka
    (2019-10-24 06:14)
    Biedna ta Warszawa że nawet mieszkania wynająć nie może, a dom poselski to co, nie łaska
  • ~bbc
    (2019-10-23 20:03)
    dpjna zmiana dziala nadal
  • ~amira
    (2019-10-23 17:51)
    on znowu będzie marszałkiem,tylko trochę poczekajcie,drugi marszałek walczy o willę
  • ~Badylarz
    (2019-10-23 16:50)
    Tylko niech spuści wodę jak będzie wychodził. I zabierze te swoje *********************
  • ~mim
    (2019-10-23 11:34)
    Miał takie poparcie w wyborach!Może powinni za niego płacić właśnie jego wyborcy!
  • ~dobekmg
    (2019-10-23 11:10)
    Jeden lot i pani prezydet parlamentu niemieckiego została odesłana do lamusa a u nas ten stary dziadyga znowu został posłem i dalej na nasz koszt pomieszkuje, a może i lata, na doczepkę z kolekami !!!
  • ~gosc z zagranicy
    (2019-10-23 10:47)
    Panowie K. i K., Kuchcinski i Karczewski (Senat) to nie normalni ludzie ,to stara POLSKA SCHLACHTA, luksus jest normalny , gdzie ma Radziwil swoj PALAC ? Pomyslec ze pani von de Leyen _szefowa Komisji UE zyje w mieszkanku ktore ma 25m/2, co jej starczy ,nawet ochrony nie potrzebuje ,bo mieszkanko jest w budynku UE ,ktore jest zawsze z zewnatrz strzezone.
  • ~brzeszczot
    (2019-10-23 10:35)
    Prostactwo chłopa galicyjskiego było ,jest i pozostanie przysłowiowe ,czyli nam się należy jako rzekła chłopka galicyjska ,taka jedna .
  • ~Pytanie
    (2019-10-23 09:57)
    mieszka sam,czy z nieletnimi Ukrainkami?
  • ~dobekmg
    (2019-10-23 09:46)
    Cały czas nadużywa, wcześniej samoloty teraz willa !!!!!!!!!! Czy nie można jednak dziada pognać do domu?
  • ~alikotprezesa
    (2019-10-23 09:35)
    To tylko dla niepoznaki wciskają nam że coś mu tam odebrali. Macierewiczowi chyba do tej pory nie powiedzieli że nie jest już ministrem
  • ~utylizowac
    (2019-10-23 09:10)
    ze ta zgnilizne znowu skansen podkarpacki wybral to brak slow alez tam sa de---le tego nieda sie ogarnac co oni robia juz szkuja jak by tu czerwonego piotrowskiego wciagnac do sejmu w jaroslawiu wrze
  • ~=taka prawda
    (2019-10-23 08:56)
    Kiedyś mówiono : "z chama na pana", delikatniej można "z ogrodnika na marszałka" komuna wró9ciła!