Karczewski tłumaczy, że kancelaria Senatu wynajmuje dla niego "połowę willi". "To jest opłacalne dla budżetu"

| Aktualizacja:

Pieniądze za wynajem mieszkania dla mnie zostają w budżecie państwa - mówił w poniedziałek marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Marszałek poinformował też, że Kancelaria Senatu wynajmuje dla niego "połowę willi".

wróć do artykułu
  • ~Adaa
    (2019-08-12 22:28)
    To ten co pracuje dla idei
  • ~Jan Kowski
    (2019-08-12 22:34)
    Następna kampania buraczana rozPOczęta ! Która to już z kolei?
  • ~matylda
    (2019-08-12 22:35)
    Dziwne, ale jakoś temu panu nie wierzę!!!
  • ~fermęt
    (2019-08-12 23:51)
    Łaskawca! Dziękujemy! Ja również poświęcę się dla kraju i pozwolę aby państwo wynajęło dla mnie pół willi w Warszawie. Kiedy mogę się przeprowadzać?
  • ~Towarzysz Wolfgung
    (2019-08-13 00:29)
    No korzystne dla budżetu że aż dech zapiera. W czasach minionego systemu był taki dowcip: czy współpraca ze Związkiem Radzieckim jest korzystna? Oczywiście że jest: my im dajemy węgiel, a oni za to biorą od nas zboże. Tutaj mamy identyczną korzyść: Karcio dostaje z budżetu diety i uposażenie i w zamian za to Kancelaria Senatu wynajmuje dla niego połowę willi w Warszawie.
  • ~J.b.
    (2019-08-13 03:28)
    Co to za Polacy ktorzy nie akceptuja demokratycznie wybranych ich reprezentantow.PO znowu podjudza Polakow ale to obraz blazenstwa i glupoty.Narod jest madrzejszy od tych pseudo politykow bez rozumu i kindersztuby.Polacy im to ppokaza 13.10.gratulacje PIS!
  • ~z
    (2019-08-13 05:57)
    Slyszelismy te wyjasnienia w dzienniku wieczornym. Tumaczenia sa bardzo pokretne. Czy nie lepiej zrezygnowac z senatu i ograniczyc wydatki na sejm.Zamiast senatu podwyzszyc pensje dla poslow,zeby lepiej pracowali i przejmowali sie wreszcie swa praca.
  • ~ciekawy/
    (2019-08-13 06:07)
    Tłumaczenie dla idiotów --- wydaj pieniądze w sklepie, to na tym zyskasz , PIS uważa Polaków za idiotów , może wyborcy PIS są niedorozwinięci , ale reszta społeczeństwa myśli logicznie
  • ~md
    (2019-08-13 06:20)
    Domagając się ascetycznego stylu sprawowania urzędu od marszałków Sejmu i Senatu oraz premiera, wielu zapomina, że mowa jest o drugiej, trzeciej i czwartej w kolejności formalnie najważniejszej osobie w naszym Państwie. Rozumiem, że nie chcemy na tych urzędach Bizancjum. Ale czy chcemy Siermięgi? Ja nie i dlatego uważam obecną nagonkę za przesadną, głupią i żenującą.
  • ~wieśniak
    (2019-08-13 06:22)
    Q --rwa , zatankowałem paliwo do traktora [zaplaciłem budżetowi ] , zawiozłem córkę do lekarza [zaplaciłem za wizytę ], dałem ksiedzu ma ofiarę -- jakoś nie widać zysków , same straty ---Karczewski traktuje Polske jak swój folwark ---suweren da pieniadze z podatków na mieszkanie Karczewskiego --panie mówi pan farmazony , tylko niedorozwój , który was popiera łyka te brednie
  • ~md
    (2019-08-13 06:24)
    Im sie poprostu należy , dodam ,że jeśli któryś z wysoko postawionych polityków , bedzie chciał bzyknąć moją żone --to zgodze się bo im się to poprostu nalezy
  • ~Wyborca PIS
    (2019-08-13 06:28)
    My wyborcy PIS , jesli tylko politycy zażądają , to kupimy im rakiety , żeby mogli się przemieszczać po świecie , na odpusty , dożynki czy jakieś inne ważne spotkania np. z kołem gospodyń wiejskich , bo im się nalezy , a nie jakimis tam Mercedesami klasy S
  • ~ciekawy.
    (2019-08-13 06:32)
    Politycy pis są nadludźmi , dlatego stosują nakazy Kaczyńskiego --- ZA PIS BĘDZIE TANIE PAŃSTWO ---ciekawe jak by było ,gdyby sie do tego zalecenia nie stosowali ?
  • ~solidaruch 81
    (2019-08-13 06:56)
    tkm
  • ~PiS TO GRONO GENIUSZY INACZEJ
    (2019-08-13 06:58)
    Nowoczesna i nowa teoria ekonomiczna Karczewskiego . NAJWIĘKSZE DOCHODY PRZYNOSZĄ ŚRODKI WYDATKOWANE, GDYŻ JA NIE MA PIENIĘDZY W KASIE WTEDY JEST RÓWNO BO NIKT NIEMA . Prawda ,że piękna teoria komunizmu wojennego .
  • ~and
    (2019-08-13 07:07)
    Trzeba zmienić ustawy tak żeby za wynajem część kosztów mieszkania ponosili najemcy w końcu mają z czego płacić a nie żyć z rodzinami na koszt podatników.
  • ~areał
    (2019-08-13 07:11)
    on uważa że wszyscy tak jak ich klakierzy są tępogłowi !
  • ~Slazak
    (2019-08-13 07:16)
    Dajcie i spokuj, niedorobione paniska, zawsze marzyly o luksusie
  • ~Zjs
    (2019-08-13 07:19)
    Ilu idio tów uwierzy w te brednie.
  • ~Mik
    (2019-08-13 07:58)
    Jednego trzeba pisbolszewi pogratulować. Dzięki ich rezimowej tvpis wyhodowali sobie spore stadko baranów, które uwierzy w każdą brednie nawet, że ziemia jest płaska a słońce kręci się wokół niej.