Dworczyk ws. oświadczeń majątkowych: Mogę powiedzieć tylko tyle, że wstydzę się tych uchybień

| Aktualizacja:

"Mogę powiedzieć tylko tyle, że wstydzę się tych uchybień; jednak trudno mówić o chęci zatajenia czegokolwiek" - podkreślił szef KPRM Michał Dworczyk, pytany o swoje oświadczenia majątkowe. CBA poinformowało we wtorek o podjęciu ich analizy na prośbę samego szef KPRM.

wróć do artykułu
  • ~Mili
    (2019-10-14 10:54)
    Czyli za PIS oszustwo to uchybienie ?
  • ~To Prawda.
    (2019-07-05 10:51)
    Dla Polaków wyznających zasadę NIE ROBIĆ NIC I MIEĆ,żadne hasła i doktryny państwa demokratycznego i prawa,nie maja żadnego znaczenia.Tego drugiego sortu liczonego w sród Polaków uprawnionych do głosowania,jest od 20-25 %.99 %tych ludzi to członkowie rządzącego pisu i władz rządzących polską.Przez prawie 4 lata sprawowania władzy,pis cofnoł rozwój o conajmiej 10 lat.Perspektywy sa takie ,że za następne 10 lat,gdy zabraknie kiełbasy i chleba na półkach,dojdzie do histerycznej wojny domowej i kolejnego rozbioru Polski.
  • ~slazak
    (2019-07-03 08:19)
    niech ja bym sie pomylil chams-iej dyskusji by nie bylo to sa zlodzi--je a mowia ze uczciwe zlodzi--je cos w tym jest o wstydzie i honorze nie wspomne bo to nie ta klasa ludzi to szambo
  • ~obywatel
    (2019-07-03 08:15)
    To tak jak z działkami Pana Morawieckiego niby ich nie ma,m a ma , sprzedał później odkupił. A teraz Pan Dworczyk się pomylił i sprawy nie ma. Na pewno nie poniesie żadnych konsekwencji. A swoją droga skąd mama tego pana miała kasę na zakup domu od syna. To jest czyste pranie pieniędzy.
  • ~tw. "balbina"
    (2019-07-03 07:36)
    "Złodziej złodziejowi oka nie wykole"
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-07-02 21:58)
    Przykład Adamowicza...
  • ~miś
    (2019-07-02 20:41)
    Zróbcie błąd, sorry ... pomyłkę w PIT. Jakąś małą, ot ... np. brak gdzieś podpisiku. A zaraz dostaniecie WEZWANIE z Urzędu, żeby się stawić, pod sankcją, że ......
  • ~Bubu
    (2019-07-02 19:36)
    Opus dei tu, Opus dei tam... Kościół doi Polskę już 1000 lat!
  • ~Zeitgeist
    (2019-07-02 19:20)
    W maju 1945 bezskutecznie szukano tych, co piętnaście lat wcześniej głosowali na Adiego. W Polsce XXI w będzie identiko, tyle, ze 2 razy krótszy czas.
  • ~Zniesmaczony Dworczykiem
    (2019-07-02 19:18)
    Sprawa zegarka Nowaka to przy tym uczciwość do kwadratu?
  • ~ponad prawem i ponad sprawiedliwością
    (2019-07-02 19:12)
    Kto należy do Pisu temu wszystko wolno i Wacław wam do tego, ho ło to jedna :-p
  • ~analytyk
    (2019-07-02 18:52)
    Oswiadczenia majatkowe Dworczyka sa w sejfie. CBA bardzo dokladnie sprawdzi ich wiarygodnosc! Jezeli jeszcze tam sa.
  • ~Klarenbacha
    (2019-07-02 17:41)
    Czy wpisał wartość pocisków dużego kalibru do oświadczenia?Nie to trzeba zrobić inwentaryzację.
  • ~kornel
    (2019-07-02 16:50)
    W tym pisie to wszyscy mylą się lub zapominają, kulson ich mać.
  • ~Jaro
    (2019-07-02 16:48)
    "Tłumaczył się, że obydwa przypadki były pomyłką." Oczywiście, oczywiście,.... Pewien zwykły poseł wziął Kopertę z 50 tysi (dla księdza), ale oczywiście się pomylił myśląc, że tam w środku jest opłatek (taki ciut grubszy). Życie to ciąg pomyłek, jak powiedział marszałek lubiący młode Ukrainki, poddając pod głosowanie 15-tą nowelę ustaw sądowych.
  • ~Partia nigdy nie odda raz zdobytej koperty
    (2019-07-02 16:23)
    Hm, niepotrzebne koperty się oddaje księdzu. To taka pisowska tradycja, co nie ?
  • ~swd
    (2019-07-02 16:14)
    Panie Dworczyk, to nie pomyłka, ale zwykła korupcja, czyli choroba wywołana wirusem brudnych rąk !
  • ~prowadzący 0-2
    (2019-07-02 16:14)
    Wysłałem sms-em przekaz jaki macie realizować , za dzisiejszy dzień wpisowy nie dostaniecie zapłaty
  • ~prowadzący 0-2
    (2019-07-02 16:12)
    Nie widzę wpisów kolegów z PIS
  • ~XYZ
    (2019-07-02 15:52)
    panie Dworczyk to nie była pomyłka to była jawna kradzież, to zobaczymy jakie jest prawo równe dla wszystkich, ale jestem pewien na 100% ni poniesiesz pan żadnych konsekwencji. państwo Pis jest dla pis....lców.